2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349326 بازدید | 40790 پست
همسرم هم هی میگه استراحت کن، ولی اصلا حواسش نیست کارهارو بکنه 😐 خوب چجوری استراحت کنم من؟😬 البته ...

عزیزم کارهای خونه را ول کن. یه دکتر برو ببین درد و ترشحت از چیه . اینقدر استرس هم برات خوب نیست

بخدا نعمتی هست خودش... برو حال کن🤕🤧🤧

اتفاقا آرایشگاه ها که بسته اند. اما ما دیروز به صورت قاچاقی دختر را بردیم آرایشگاه.باباش و دختر موهاشون را کوتاه کردند. الان هم تازه از حمام اومدیم.عاشق آرایشگاه و حمامه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا کنه مشکلی نباشه عزیزم، ممنون. لباس پوشیدیم که بریم اورژانس بیمارستان صارم، تکلیفمون معلوم بشه. پ ...

ای وای چرا اینجوری شده بود.

حتما صلاح نبود انشاءالله مشکلی نیست 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ای وای چرا اینجوری شده بود. حتما صلاح نبود انشاءالله مشکلی نیست  

نمیدونم، یه کم رو هم روهم خورد. ما هم حواسمون پرت بود سردی هم زیاد خورد. ماهی، دوغ، خیار...

ممنون عزیزم. امروز که زیاد استراحت کردم خیلی بهتره. الان دارم میرم دکتر

2728
نمیدونم، یه کم رو هم روهم خورد. ما هم حواسمون پرت بود سردی هم زیاد خورد. ماهی، دوغ، خیار... ممنون ع ...

اره سردیش کرده. خداروشکر خوبه. 

اومدی از خودت خبر بده عزیزم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

رفتم دکتر، سونوی داخلی کرد و گفت خوبه، زیاد به لکه بینی اهمیت نده 😕

شاید زخم داشته باشی که اونم تو بارداری زیاد کارش نداریم.

استراحت هم زیاد نمی‌خواد.

حالا اینارو گفت، ولی طول سرویکس ۲۶.۵ بود که بعد تو نت نگاه کردم دیدم مینیمومه.

حالا ایشالا بعد از بارداری برم ببینم زخمی چیزی نباشه. 

زیاد باورم نشد که استراحت نخواد.

رفتم دکتر، سونوی داخلی کرد و گفت خوبه، زیاد به لکه بینی اهمیت نده 😕 شاید زخم داشته باشی که اونم تو ...

خداروشکر عزیزم. ولی تو استراحتتو بکن بازم خداروشکر 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2738
رفتم دکتر، سونوی داخلی کرد و گفت خوبه، زیاد به لکه بینی اهمیت نده 😕 شاید زخم داشته باشی که اونم تو ...

عزیزم نمی‌خوام بترسونمت ولی اون خونریزی شدید من به خاطر همین آسون گرفتن دکترم بود. به نظرم خود مادر از هر دکتری بهتره و بدن مادر در حاملگی خیلی نشانه‌های آشکاری داره و خیلی واضح از آدم کمک می‌خواد. درد مسلما در بارداری غیرعادی و غیرمحتمل نیست ولی عادی هم نیست و بدن‌تون به واسطه‌یاون داره به شما علامت می‌ده که احتیاج به رسیدگی داره. خدا رو شکر که دردتون خیلی کمه و حاد نیست ولی مطمئن باشید استراحت و مدارا به وضعیت جدید بدن کمک می‌کنه. 

عزیزم نمی‌خوام بترسونمت ولی اون خونریزی شدید من به خاطر همین آسون گرفتن دکترم بود. به نظرم خود ...

میدونم عزیزم. منم سعیم رو میکنم که تا میتونم استراحت کنم. ولی دردی که دارم بیشتر از لحاظ وجود یه زخم نگرانم کرده که نمی‌دونم چی می‌تونه باشه. یه نقطه سمت چپ واژن. گفتم از زمان بارداری امیرحسن این درد وجود داشت. ولی هیچ کس بهش اهمیت نداد. بعد از زایمان باید دنبالشو بگیرم.

این درد حالتی نداره که به زایمان زودرس مربوط باشه. فقط همراه لکه بینی ها گاهی هی احساس دفع میکردم که اون نگران کننده بود. اما من همیشه موقع کمترین استرس این حالتو پیدا میکنم. 

میدونم عزیزم. منم سعیم رو میکنم که تا میتونم استراحت کنم. ولی دردی که دارم بیشتر از لحاظ وجود یه زخم ...

انشالا به سلامت و شادی و آرومی بگذره این مدت و بعد از زایمان دنبالش برید  متاسفانه نمی‌دونم چرا دکترهای مراقبت بارداری حوصله‌ی چک‌کردن بقیه‌ی مسایل رو ندارن. مطمئنا چیزی نیست که روی بارداری اثر بذاره که چک نمی‌کنن. اگر اهل مدیتیشن باشید صبح‌ها قبل از بیدارشدن آقاپسر یه‌کم مدیتیشن کمکتون می‌کنه خودتون رو پیدا کنید و آرامش داشته باشید. اهل نماز هستید هم نماز هم همون کار رو می‌کنه. کمی برای خودتون یه مراسمی بذارید مثلا اونجایی که نماز می‌خونین شمع روشن کنید یا گل خوشبو بذارید تو سجاده‌تون یا یک تسبیح خاص برای خودتون بخرید یا عود روشن کنید... این کارا وقت مدیتیشن خیلی حال و هوای من رو عوض می‌کنه شاید به درد شما هم بخوره یا خودتون ببینید چه کاری بهتون حس امنیت و آرامش می‌ده و کمی از روزمرگی جداتون می‌کنه. بوس خیلی محکم با آرزوی خیرم همراه‌تونه عزیزم. 

انشالا به سلامت و شادی و آرومی بگذره این مدت و بعد از زایمان دنبالش برید  متاسفانه نم ...

خیلی ممنون عزیزم ❤️💐

دیگه زیاد استرسی ندارم، البته اگه دوباره چیز نگران کننده‌ای پیش نیاد 😉

آره الان یادم اومد که دکتره گفت زخم اگر باشه معمولا به دهانه رحم آسیب نمیرسونه، واگرم برسونه فقط میتونیم منتظر باشیم ببینیم چی میشه!

فعلا خوبم. استرسم رفته. ممنون.

2706