2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349101 بازدید | 40785 پست
وای توروخدا خودتو ناراحت نکن😥😢بخدا بی خیال نیستم مشکل چندانی ندارم دکتر هم ک میرفتم نهایتا جواب آز ...

فدات عزیزم. توروخدا حواست باشه به خودت. واقعا لعنت به این کرونا که شده قوز بالا قوز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دو روزه میخوام این عکس را براتون بزارم. هی یادم میرفت.فکر میکردم گذاشتم🤦‍♀️

وای پارمیدای خوشگلم😍چقد موهاشو خوب کوتاه کردین خداکنه ملکا هم بزاره اینجوری کوتاه کنیم

درمورد عینک...طبی هست ؟ازین عینکای الکی نباشه برای چشمش ضرر داره 

بچه ها شما برای نی نی ضد آفتاب میزنید؟ملکا اکثرا تو ماشین آفتاب روشه تو بغل باباش

مرسی ولی ... راستش به نظرم یه کم تابلوئه کلا! 😁

جدی؟🤔🧐☹☹آره خب تابلوئه میخاستم ببینم شماهام نظرتون همینه

ولی من عکس ی سالگی ملکا رو درست کردم فرستادم تو گروه خونواده شوهرم گفتم دخترمو بردم آتلیه هیشکی چیزی نگفت گفتن قشنگ شده بعد هم ک لو دادم بازم نگفتن ضایع هست بنظرم نباید بهتون میگفتم و اول نمونه میفرستادم ببینم متوجه میشدین 🤔🤔🙄آخه اینجوری ک از اول لو دادم احتمالا توجهتون جلب شده اینطور نیست؟ بقیه هم‌نظر بدین تنبلاااااا😬😬

2738
آیلین جون... عزیز دلم... فقط میتونم بگم داری درمانت رو با حداکثر بی توجهی ممکن انجام میدی 😐😐😐 با ...

ستاره جان این حرف من هم هست و خیلی از آیلین‌جان و کلا همه انتظار بیشتری داشتم. 

وای پارمیدای خوشگلم😍چقد موهاشو خوب کوتاه کردین خداکنه ملکا هم بزاره اینجوری کوتاه کنیم درمورد عینک ...

من خودم آفتاب به پوستم خیلی آسیب زده، برای پسرم از همون ۶ ماهگی ضدآفتاب می‌زنم. عینک آفتابی ضد یووی و پولاروید هم یک ساله می‌زنه. کلاه هم براش استفاده می‌کنم، اگر قرار باشه بریم توی آفتاب بلوز نازک آستین‌بلند و شلوار بلند تنش می‌کنم. 

وای پارمیدای خوشگلم😍چقد موهاشو خوب کوتاه کردین خداکنه ملکا هم بزاره اینجوری کوتاه کنیم درمورد عینک ...

قربونت گلم. آره عینک طبی هست. اون الکی ها که واسه چشمهاشون ضرر داره. 

من ضد آفتاب نمی زنم

2706