2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349101 بازدید | 40785 پست
ای جانم مبارکت باشه ،عزیزم ...🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰تولدتم مبارک باشه آیلی ...

عزیزمی ممنون😙😙😙

😁😁😁😁لطف داری ساتین جون😄😄

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
چقدر فکر کرده چیکار کنه ،😄😄😄😄بیخیال مهم خانواده ی سه نفری  شما هستن ،بیخودی حالتو خراب آدم ...

آره بخدا خیلی هم خلاق بوده عکس دست عروس جدید😝😝😝😝😝خیلی ناخواسته روم تاثیر گذاشته بود کارش حتی ی کم داشتم با شوهرمم بدرفتاری میکردم ک ب خودم اومدم و دیدم تقصیری نداره طفلی... مادرش واقعا ی مریض روحی روانیه خودشون هم از دست رفتاراش در امان نیستن چ برسه ب عروس و داماد😕😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که حرف وزن، شوهر ،منم میگم شوهر من ۷۷ کیلو با تناسب اندام ،شوهر منم عاشق نووون ،فقط میگه غذای ن ...

شوهر من فقطططط رو پیتزا سس میریزه اونم جوری ک قیافه خود پیتزاهه معلوم نیست دیگه دقیقا حرف تورو من ب شوهرم میزنم ک اصصصلا مزه پیتزا رو میفهمی؟ 😖ولی رو بقیه غذاها اصلا نمیخوره

شوهر من اونجوری ن ک همیشه غذای نونی بخواد ولی اگه غذای نونی داشته باشیم فکرکن ی نون سنگک رو تنهایی میخوره و گاهی بیشتر😯بعدشم میگه واااااای خیلی خوردم😐😑

اون سالاد قاطی پاتی هست😁سالاد شیرازی اصلش با آبغوره هست تازه اینجوری هم مزه نمیده باید حداقل ی ساعت قبل خوردن درست کنی بزاری تو یخچال تا جا بیفته خیارش هم کمی بیشتر باشه ک عالی میشه نعنا یا پونه و کمی فلفل سیاه میزنم میزارم تو یخچال ی ساعت قبل بعد آب میندازه قاطی آبغوره میشه اینقد خوشمزه میشه ک نگو😋😋

اتفاقا برای اولین بار من خونه جاری جدید ک دعوت کرده بودن این سالادی ک میگی رو دیدم ریز خرد کرده بودن بعد هم آبغوره داشت هم سس ریخته بودن اتفاقا مزه ش رو خوشم اومد ولی بجای سالاد فصل میشه اونجوری درست کرد ن سالاد شیرازی... 

بعد رب گوجه میریزی تو سالاد؟ 😮ی بار درست کن بزار جا بیفته بدون رب گوجه ببین چی میشه پیاز قرمز هم ک عاااالی من عاشقشم با غذاهای نونی بعضی وقتا میخورم دهنمم خوشبو میشه تازه😝😝

من که روز تولد دخترم ،وفرداش تولد خودم ،پس فرداش سالگرد عروسیمون ،تو سه روز پشت سر هم 😄😄😄😄من مال ...

خیلی ک عالیه همه رو باهم یکی کن راحت میشی اتفاقا 😄من پارسال سالگرد ازدواجمون رو یادم رفت شوهرمم همینطور بعد فرداش یادم اومد اینقد گریه کردم و غر سر شوهرم زدم حتی ب خونوادمم گیر دادم ک چرا شما یادتون نبود شوهر من برعکس سالگرد ازدواج رو خیلی جدی نمیگیره😕البته تا چندسال سالگرد عقدمون رو هم تبریک میگفت و اینا ولی کم کم براش کمرنگ شد😕

2731
شوهر من فقطططط رو پیتزا سس میریزه اونم جوری ک قیافه خود پیتزاهه معلوم نیست دیگه دقیقا حرف تورو من ب ...

الان ک فکرکردم ترشی آبغوره رو سالادشون نداشت ولی ی کم آبکی بود سس هم ریخته بودن کلم بروکلی هم ریز کرده بودن خوشمزه بود فکرکنم آب خود گوجه خیارا بوده ک آبکی شده ولی من خوشم اومد 😋

جالبه شوهر منم سالاد شیرازی رو با آبغوره دوست داره، ولی به نظر من آبغوره کلا خیلی چیز بدمزه ایه! مگر اینکه تازه‌ی تازه باشه. من همش میگفتم با آبلیمو خوشمزه میشه، آبغوره چیه؟! نگو چاشنی اصلیش بوده خبر نداشتم! ولی قطعا با سس نمیخورنش.

من با آبلیمو و نمک دوست دارم. شوهرم توش نعنا هم میریزه که بد نیست.

ولی من کلا زیاد اهل سالاد نیستم. زحمت اضافیست   

برعکس شوهرم اینا به شدت اهلش هستن. هر وقت خانواده اونارو دعوت کنیم هرچی سالاد درست کنیم خورده میشه. ولی برای خانواده ما حداقل نصف سالاد زیاد میاد.

وقتی هنوز بچه نداشتیم تقریبا هر وعده به خاطر شوهرم سالاد درست میکردم، ولی از وقتی بچه اومده خیلی کم شده.

سلام دوست جونام خوبین؟؟؟؟ 

تولدای آذرماهی هامون مبارک 😗😗😗😗😗😗

پیرو بحث داغ این روزای تاپیک درمورد سورپرایز شدن توسط همسط اینجانب از همین تریبون استفاده میکنم و میگم که متنفرررررم از سورپرایز شدن😁😁😁😁😁😁

و همسر هم به شدددددت اهل سورپرایز کردن ... دفعه آخر دیگه قسمش دادم که تورو به روح مادرت منو سورپرایز نکن  😣😣😣😣😣به خدا قبلش آنچنان دعوامون میشه که وقتی سورپرایز میشم انگاری با بولدوزر از روم رد شدن .... و اصن بهم حال نمیده ... و جالب اینجاست که چون بدم میاد هیچوقتم خودم انجام ندادم و چندین بار همسر توهم سوپرایز شدن رو داشته و ناکام مونده ....😅😅😅😅 خب بابا دوست ندارم ... نه واسه خودم نه واسه بقیه ... 

جالبه شوهر منم سالاد شیرازی رو با آبغوره دوست داره، ولی به نظر من آبغوره کلا خیلی چیز بدمزه ایه! مگر ...

وای نگوووووو ما همه عاشق آبغوره ایم خالی خالی هم میخوریم تازه شو ک دیگه نگو وای وای دهنم آب افتاد😋

اتفاقا سالاد خیلی خوبه من همیشه دوست دارم ی چیزی کنار غذای اصلی باشه باهاش بخورم کم پیش میاد ک ی وعده غذا رو بدون سالاد یا ماست یا سس بخورم

نعنا یا پونه هم باید بریزی چون خیلی سالاد سرده و سردیشو کمی میگیره

2738
سلام دوست جونام خوبین؟؟؟؟  تولدای آذرماهی هامون مبارک 😗😗😗😗😗😗 پیرو بحث داغ این روزای تاپ ...

سلام مرسی عزیزم 😙😙آخی چرااااا😁طفلی تو ذوقش نمیزدی خب

مگه چطوری سورپرایز میکنه ک بدت میاد؟ من مثلا شوهرم این سری گفت دیدم باباتینا نمیتونن بیان میخواستم ب مامانمینا بگم بیان بعد من تو دلم گفتم وااااای خداروشکر ک نگفتی وگرنه سر خودمو میکوبیدم ب دیوار😣😣بعد گفتم نههههه دستت درد نکنه خودت  ک باشی انگار همه دنیا پیشمن😊😊

خلاصه امیدوارم بهش فهمونده باشم سورپرایز کردن با خونوادش برام بدترین شکل ممکنه😟😟

دوستان امروز دخترم نیم تا یک درجه تب داره.پیشونیش بیشتر داغه.اما حال عمومی اش خداراشکر خوبه.منم بهش استامینوفن دادم و سوپ سفت گذاشتم(سوپ معمولی نمیخوره).لیموشیرین پرتقال هم دادم. به نظرتون دکتر میخواد؟

سلام دوست جونام خوبین؟؟؟؟  تولدای آذرماهی هامون مبارک 😗😗😗😗😗😗 پیرو بحث داغ این روزای تاپ ...

هر جور سورپریزی خوب نیست واقعا.

مثلا یه دوستم تازه ازدواج کرده بود، یهو شوهرش اومده بود بهش گفته بود من برای فلان تاریخ برای دوتامون تور مالدیو گرفتم!

اینم تشکر کرده بود، ولی میگفت خوب کاش با من مشورت میکرد که کجا بریم. نه اینکه سر خود بره اینهمه خرج کنه. 

منم اینجور سورپریز دوست ندارم. ولی درحد یه کادوی ارزون دوست دارم.

کادوی گرون اگه یه چیزی مثل طلا باشه خوبه، ولی مثلا ساعت یا لباس گرون قیمت نه، چون ممکنه خوشم نیاد و حرص بخورم.

مهمونی سورپریز هم دوست ندارم.

دوستان امروز دخترم نیم تا یک درجه تب داره.پیشونیش بیشتر داغه.اما حال عمومی اش خداراشکر خوبه.منم بهش ...

والا آدم برای دیگران جرات نمیکنه بگه، ولی من بودم نمیبردم. دکتر به ما گفت وقتی تبش در حدی باشه که با استامینوفن پایین نیاد، یا ترشحات بینیش کاملا چرکی و بدبو باشه (نه یه ذره زرد یا سبز) آنتی بیوتیک میخواد. 

سلام مرسی عزیزم 😙😙آخی چرااااا😁طفلی تو ذوقش نمیزدی خب مگه چطوری سورپرایز میکنه ک بدت میاد؟ من مثل ...

مثلا از یه هفته قبلش دیر میومد خونه ... یا هی پچ پچ های درگوشی با مامانم ... منم که فوضووووول ... و کلا سیستممون میریزه به هم ... یا مثلا خرید طلا بدون نظر خودم ... من خیلی ساده و اسپرت پسندم و همسرجان جینگیلی پسند 😧😧😧😩نمیدونم با این همه تفاوت سلیقه ای ما چجوری عروسی گرفتیم🤣🤣🤣🤣خلاصه کلی انتخاب اول زندگی هستش دیگه ... خلاصه کلا سورپرایز ندووووووست😉

2706