2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349101 بازدید | 40785 پست
آخی طفلی 😥 دکتر بردیش؟ دکتر به پسر من آزیترومایسین 200 داد روزی 3 سی سی با یه شربت سرماخوردگی به اس ...

ای‌وای چه عصبانی شدم از سرایدارتون! 😡😡طفلکم امیدوارم زود خوب شه. 

پسر منم فقط زیر سینه میخوابه، به نظرت چجوری مدل خوابش رو عوض کنم؟ 

عزیزم من هم همین مشکل رو دارم. تازگی شبها بهش زیاد شام می‌دم، بعد هم می‌ذارمش روی تاب خوابش می‌بره. تا حالا چندبار درمیون موفقیت‌آمیز بوده. مشکلم اینه که همیشه میل به خوب شام خوردن نداره. 😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان برای گرفتن بچه‌ها از پوشک از کی باید شروع کنیم؟ من دوتا کتاب دارم، توشون نگاه کردم یکی نوشته ...

ستاره جان فقط مراقب باشید زود شروع نکنید که روی روحیه‌ش اثر می‌ذاره. اعصاب اون ناحیه باید رشد پیدا کنه که بتونه اعلام کنه. عجیبه نمی‌دونم چرا فکر می‌کنم زیر دو سال خیلی زوده. وقت کنم کتابام رو نگاه می‌کنم ببینم اونا چی نوشتن. 

2728
2738
دوستان برای گرفتن بچه‌ها از پوشک از کی باید شروع کنیم؟ من دوتا کتاب دارم، توشون نگاه کردم یکی نوشته ...

از الان؟ این از پوشک گرفتن پروسه خیلی پیچیده ای داره. الان گناه دارن طفلیا. به نظرم تو کتابا و سایتا خیلی آرمانی نوشته! حالا نمیدونم شایدم درست بگن الان عادت کنن بهتر بشه از پوشک گرفتشون

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
آخی طفلی 😥 دکتر بردیش؟ دکتر به پسر من آزیترومایسین 200 داد روزی 3 سی سی با یه شربت سرماخوردگی به اس ...

عزیزم اگه برای خواب و اینا مشکلی نداره خیلی انتی بیوتیک نده دختر من اصلا خواب نداره دیشب تا صبح هی پنج دقه ی بار بیدار میشد تبم کرد 😕دکتر نبردم هنوز 

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
ای‌وای چه عصبانی شدم از سرایدارتون! 😡😡طفلکم امیدوارم زود خوب شه. 

واقعا خیلی رو اعصاب بود

ممنونم. خدا رو شکر بهتره ولی یه سرفه هایی میزنه که دلم کباب میشه براش. 

پسر منم فقط زیر سینه میخوابه، به نظرت چجوری مدل خوابش رو عوض کنم؟ 

دختر منم همینجور فعلا ک قصد ندارم عوض کنم ولی دقیق نمیدونم مثلا کم کم بزاری روی پا تکون بدی یا بزنی پشتش تاپ تاپ تا خوابش ببره سیرش هم بکن حسابی ک میل ب شیر خوردن نداشته باشه خیلی... دختر من بعضی شبا رو پا خوابش میبره

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
عزیزم اگه برای خواب و اینا مشکلی نداره خیلی انتی بیوتیک نده دختر من اصلا خواب نداره دیشب تا صبح هی پ ...

وای عزیزم. حتما ببرش آیلین جان. ما قبل از اینکه بریم کربلا رفتیم پیش دکترش و گفتیم هرچی دارو نیاز هست بنویسه اونم سرماخوردگی و پاراکید و گلاب به روتون شربت اسهال و استفراغ و اینا رو نوشت که خدا رو شکر هیچ کدوم تو سفر لازمش نشد. ولی هفته پیش تبش خیلی بالا بود با اینکه همه چی داشتم زنگ زدم دکتر گفت سریع بیارش و فوری براش نصف شیاف دیکلوفناک گذاشت که تبش پایین بیاد و واقعا به آنتی بیوتیک نیاز داشت اون موقع ولی الان خودمم فکر میکنم دیگه بهش ندم فقط شربت سینه شو بهش میدم

ستاره جان فقط مراقب باشید زود شروع نکنید که روی روحیه‌ش اثر می‌ذاره. اعصاب اون ناحیه باید رشد پیدا ک ...

درست فکر میکنید مامان لیلی جان. زیر دو سال زوده.

ولی فکر کردم شاید لازمه از دو سه ماه دیگه یه چیزایی بهشون یاد بدیم، که بعدا از پوشک بگیریم. اما مثل اینکه اینجوری نیست. 

از الان؟ این از پوشک گرفتن پروسه خیلی پیچیده ای داره. الان گناه دارن طفلیا. به نظرم تو کتابا و ...

نه من به خاطر کتابها و سایتا به این فکر نیفتادم. به خاطر توصیه بعضی اطرافیان به فکر افتادم که تحقیق کنم. ولی مثل اینکه فعلا لازم نیست کاری بکنیم.

2706