2737
2734

ازقبلترش تمرکز روی گرمیجات کنین ولی اینونشنیدم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتش رو بخواین تغذیه خیلی در این باره نقش اساسی نداره نه که بی تاثیر باشه ولی ژنتیک و فعالیت بدنی مناسب و عدم استرس خیلی مهمتره 

شاهدش هم اینکه توی قشری که سو تغذیه دارن احتمالا و از لحاظ مالی تحت فشارن بچه اتفاقا خیلی بیشتر دیده میشه چون عموما به روش های حلوگیری هم بی اعتنا هستن 

فقط استرس رو کنترل کنین و ورزش کنین به صورت مداوم نه ورزش سنگین مقطعی 

شرایط جسمی مناسب بهترین پیش زمینه برای فعالیت صحیح رحم و تخمدان ها و باروری و بارداری و زایمان موفق هست 

حال متکلم از کلامش پیداست
2728

ورزش بیشتر تاثیر داره.پیاده روی و شنا هم خوبه.حتی راه بری فقط تو استخر.

تغذیه برا مرد مخصوصا اونایی که از لحاظ اسپرم ضعیف ترن بیشتر نقش داره تا زن.ولی در کل خوب چیزای مقوی بخوری خیل بهتره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

عسل و سیاه دونه رو باهم قاطی کن و هرروز یه قاشق خودت و یه قاشق همسرت بخورید خرما و گرمیجات خوبه کلا منم از این ماه گرمیجاتو دارم میخورم

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘
2738