2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه عصر حجره!خودتون مستقیم بگید بچه را من دارم پروش میدم تو وجودم اسمی میزارم که دوست داشته باشم

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

محل نذار هر اسمی خودت خواستی بذار مادر شوهر منم اسم انتخاب میکرد وقتی میگفت هیچ عکس العملی نشون نمیدادم آخرشم اسمی که خودم خواستم گذاشتم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

با خونسردی بزار هر گاری می خوان بکنن ، سعی کن از همین اول تو زمینه بچه ات قاطعانه حرف بزنی

بگو به شوهرت بگو خودشون و خسته نکنن اسم بچه ام و مادرو پدرش با هم فکری هم انتخاب می کنن

شوهرت و رو لجبازی نندازی

2738
بیخود کردن.  شاید نظر دادن همین طوری

اگه فقط نظر بدن مسئله ای نیست دارن تحمیل میکنن یک ریز زنگ میزنن و پی ام میدن به شوهرم اونم میگه اکی .باشه .اره اسم خوبیه و فلان 

اگه فقط نظر بدن مسئله ای نیست دارن تحمیل میکنن یک ریز زنگ میزنن و پی ام میدن به شوهرم اونم میگ ...

شايد فقط كلامي تاييدشون ميكنه

آخرش با نظر خودتون دوتايي اسم انتخاب ميكنه

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

در مرحله  اول شوهرت  را متقاعد کن ...در مرحله دوم همه چی حله😁😁

به شوهرت بگو نه ماه سخت زایمان سخت ...شب بیداری سخت همش باید من تحمل کنم...این حق زیادی هست که اسم انتخاب کنم ؟؟؟؟

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
2706