2737
2734
عنوان

یه سوال زنونه!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 379456 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمل چی؟ اگر منظورت لابیاپلاستیه من وقتی جوون تر بودم انجام دادم. انقدر تو زندگیم تاثیر داشت که هنوز ...

خواهر منم عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن را پیش دکتر کاظم زاده رفت و جفتش رو با لیزر انجام دادش و الان خداروشکر خوب شده و مشکلی نداره واقعا دکتر با تجربه ایه هستش 

2731

مگه تنگ بودن احساس خاصی داره؟:)))) شوخی کردم بابا. ببین تنها راهش اینه که با لیزر تنگ کنی. اینو دکتر زنانم بهم گفت. ما خونمون قزوین هست اونجا بهترین دکتر زنان که تنگ کردن رو با لیزر انجام می ده دکتر هدیه ثقفیه

متخصص زنان خوب برای سفید کردن واژن کسی می شناسه ؟ و این که خودش انجام داده باشه می خوام با خیال راحت ...

دکتر شایان فر کارش عالیه عزیزم  به نظرم یه سر برو پیشش من خودم  برای لابیاپلاستی رفتم راضیم 

عزیزم روزانه 5 مین واژنتو منقبض کن این عملو چند بار در روز انجام بده ورزش خوبیه منم زایمان طبیعی د ...

ببخشید منم زایمان طبیعی داشتم کامل گشاد شده واژنم 😭یعنی کامل خوب شدی؟؟

آی سو جان قشنگترین اتفاق زندگی منی عزیز دل مامان
2738

بچه هافقط ژل تنگ کننده ویاکسی کاملا اصل ومعتبروعالی کارش حرف نداره امتحان کنیدازسایت تضمینیهاخرید کنید پولی ک دادم واقعاحلالشون باشه چون خیلی خوب بوده.تامیتونم تبلیغشوخواهم کرد..آدرس سایت..

www.tazminiha.com

بچه هافقط ژل تنگ کننده ویاکسی کاملا اصل ومعتبروعالی کارش حرف نداره امتحان کنیدازسایت تضمینیهاخرید کن ...

من که میگم این روش ها الکی و دائمی نیستن  خودم جراحی زیبایی انجام دادم  خیلی  راضیم  الان دو ساله میگذره خداروشکر مشکلی نداشتم . دکترم لیلا تدین  بود 

من تنگ کردن واژن انجام دادم راضی ام خیلی بهتر شده واژنم ، من به خاطر اینکه شوهرم ارضا بشه و از مقا ...

دکتر خوب دکتریه که دستگاه و روش خوبی رو استفاده کنه.........دستگاه ژولیت نشون دهنده اینه ک دکتر کاربلد و با تجربس

من خودم با دستگاه ژولیت واس تنگ کردم واژنم اقدام کردم تا الان هم خیلییی راضی ام

من خواهرم انجام داده رفته پیش دکتر شایانفر انجام داده . چند روز باید استراحت کنی بعدش خوب میشی . باید تا چند وقت هم تو ورزش و روابط جنسی  رعایت کنی که اونم دکتر بهت می گه . فقط پهلو دکتر خوب برو چون خیلیتاثیر داره . من خواهرم خیلی راضی بود از دکترش 

2706