2733
2734
عنوان

ظرف میشوره به مامانش کمک کنه 😍

9944 بازدید | 185 پست

وسط مهمونی نشستم داشتم گالریمو خالی میکردم، این عکسو دیدم که چند روز پیش گرفته بودم ازش کیفیتش خوب نبود نذاشتم

الان عکسشو نگا کردم دلم ضععععععف رفت براش و مردم 😍

پ.ن: میدونم شلوارش گشاده براش 😑 مال ۳-۶ ماهه واسه همین گشاده کش بستیم

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

ایی جان چقده باحال

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای جوووون جیگرشو

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2738
الهی😂😂😂😂😂😂 وای عالیه لبت چطوره😆

خونین و مالین 😑

حس میکنی از شعب ابی طالب اومدم

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

واييييييي توروخدا عكس بيشتر بزار ازش، خيلييييي خوبه😍😍😍 من بچه بودمً، هميشه تنها بودمً بعد ي فيلم ديدمً يادمه ي بچه اي بودً كه ي دوستً ميمون داشت با هم بازي ميكردن بيرون ميرفتن و اينا، بعد شمال كه ميرفتيم سمت جنگلا من دستمو ميبردم از ماشين بيرون، چشمامو ميبستم ارزو ميكردم ي ميمون كوچولو از جنگل بپره رويً دستم با هم دوستً بشيم 😬😬😬😬خيلييييييي ذوق ميكنم ميبينم عكساشو 

۳تا از دوستاشم اونجا نشستن😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2706