2737
2734
عنوان

اتاق کناریمون دعوا میکنن🙊🙊🙊

3519 بازدید | 99 پست

نمیدونم از کدوم شهر اومدن 

زنه انقدررررر جیغ زد انقدر جیغ زد دختر من از خواب پرید گریه کرد

هی پسرش  کوچولو یعنی فکر کنم ۸ سالش ایناست میگفت غلط کردم بیجا کردم

زنه جیغ میزداااااااا که من خسته شدم😩😩😩

حالا خوبه خسته بود اونطوری جیغ میزد خسته نبودچه میکرد😀

بخدا گلوش پاره شد فک کنم

من خیلی ترسیدم 

یه دونه ام نوزاد داره صدای گریه اون‌میاد😐

خانم ماشالا یه ۱۰۰ کیلوام دارم

ترسیدم برم بیرون بگیره منو بخوره😁😁😁

از لای در نگاه کردم دیدم اتاق بالایی هام تو سالنن

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

خلاصه نشد من یه جا برم سالم باشن😂😂😂😂

همه مثل خودم دیوونن😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مسافرخونه زندگی میکنید؟

نه هتل

2731

احتمالا شوهرشم خورده 😞

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
2738
به مدیریت بگید بهشون تذکر بدن

من که حال ندارم برم😁

ولی احتمالا تذکر دادن😐

رفتی سفر ؟؟؟

نه

2706