2737
2739
عنوان

رفتن خانواده عروس به خانه داماد

| مشاهده متن کامل بحث + 22521 بازدید | 25 پست

باشه.ممنون

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دو کیلو شیرینی تر یا باقلوا ترک بگیرید  شکلات چیه اخه

منم فکر کنم شیرینی بگیریم بهتره.ممنون

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

هیچی گل که نبرید میوه یا شکلات و یه جعبه شیرینی خواهرزادتون هم نره با پدر مادرش جلوه قشنگی نداره ایشون برن چون هنوز نبار و نه بدار 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
2738

عزیزم اگه فقط در باب اشنایی میرن اینکه خونه زندگی طرف داماد رو ببینن و .... خواهر زادتون نره ولی اگه حالت پاگشا هستش که قضیه کلا فرق میکنه در هر دو صورت یه جعبه شیرینی تر خوبه

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
سلام سال۹۶ زده بودین خواهر زادتون میخواد بره برای اشنایی خونه داماد چی بردن الان منم این مشکلو دارم ...

عزیزم قطعا تا الان این سوالو مشکلت برطرف شده ولی من کلی راجع به این مسئله حساس بودم و کلی سوال کردم در اخر بهترین نتیجه این شد که یدونه گلدون ببریم (گلدونی که صرفا گل نداره) هدیه دادن گلدون گیاه معانی زیاد و خوبی داره و خیلیم کار قشنگ و شیکیه از نظر بنده😍