2737
2734
عنوان

عروسی امشب🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 114153 بازدید | 761 پست
بعد که اومدن داخل عروس نقابشو برداشت واااااای یه تیکه ماه شده بود پوستشم روشن یعنی همه اینجوری شده ...

لباسش پوشیده بود؟یا شنلی چیزی؟

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مذهبی ام و همینطور خانواده م

اما بهترین ارایشگاه رفتم برای عروسیم و لباس عروسمم عالی بود..فوق العاده قشنگ

توی مجردیم ابروهامو برنداشته بودم حتی..

کلا دید بقیه به ما چادریا طوری غیر از واقعیته..

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
2728

سبزه ها با آرایش خیلی فرق میکنن😎😎😎

ولی توصیفت خیلی باحال بود یهو یاد فیلما هالیوودی افتادم ک دختره یهو تغییر میکنه میاد تو مهمونی همه یهو اینجوری میشن😲😲😲

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

دامادم که خیلی اقا و با شخصیت به نطر می اومد 

عروسی هم خلوت بود و خیلی مهمانا های کلاس نبودن و من هنوز مات چهره ی عروس بودم

همش میگفتم باید بپرسم کدوم ارایشگاه رفت

بعدش عروس یه کوچولو باهمراه ها رقصید که انصافا رقصشم خوب بود...چند دقیه بعد دیدم همه نشستن عروس وسط سالن رو به داماد نیکروفت به دست بود

گفتم بسم الله میخواد روضه بخونه یعنی😲

دیدم نه شروع کرد به ترانه خوندن اونم با کلی ادا و ناز

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
بعد که اومدن داخل عروس نقابشو برداشت واااااای یه تیکه ماه شده بود پوستشم روشن یعنی همه اینجوری شده ...

خوشبحالش(:

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2740

ما هم یه فامیل داشتیم اصلا اهل ارابش نبود وای برای عروسیش چنان تغییر کرده بودااا یه لحظه گفتم نکنه اشتباهی اومدیم😑😑😑

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
لباسش پوشیده بود؟یا شنلی چیزی؟

بیرون پوشیده اما داخل اصلا از سینه لخت بعد از ارنج ب پایین استین گیپور

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
دامادم که خیلی اقا و با شخصیت به نطر می اومد  عروسی هم خلوت بود و خیلی مهمانا های کلاس نبودن و ...

کلی سورپرایزی شدیاااا امشب

😝😝😝

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
دامادم که خیلی اقا و با شخصیت به نطر می اومد  عروسی هم خلوت بود و خیلی مهمانا های کلاس نبودن و ...

بیچاره داماد😂😂

امشب عروس کارش ساخته س😂😂😂😂😃😃

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

اینقد عروس قشنگ و با احساس خوند همه کف بر شده بودن دامادم با لبخند براش دست میزد واونم همش نگاش توی چشمای داماد و میخوند عاشقم من عاشق روی ماهت عاشقم من

ترانه نههههههه😰😰😰

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706