2737
2734
عنوان

عروسی امشب🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 114153 بازدید | 761 پست
الان رقص زن برای شوهرش حرامه؟ اواز خوندن زن برای شوهرش حرامه؟ ارایش کردن زن برای شوهرش حرامه؟ رقص ...

کسی نگفت رقص و ساز و اواز حرامه ولی این مدل ادمهای مذهبی این اعتقاد رو دارن که اواز و ترانه و کلا رقص حرامه اینو از هر مرجع تقلیدی خواستی برو بپرس اکثرا همینو میگن ما یکی از فامیلامون هر عروسی میرفت اهنگ داشت چادر چاقچول میکرد جم میکرد میرفت میگفت جای من و بچه هام تو این مجلس حرام نیست عروسی دخترش خیلیا نرفتن بعد گفته بود عروسی دختر من اومدن سعادت میخواد و خودشونو تا عرش بالا میبرن حالا فک کن یه همچین ادمی بخواد یه دفه تغییر موضع بده خوب پذیرفتنش سخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه یه سوالی بپرسم ؟!!😊😊ببخشدا فضولی نباشه ..شما کارخاصی انجام دادین منظورم رژیمو روز تخمکو ازاین ...

ن عزیزم.کار خاصی انجام ندادم.چون باردار شدنم خیلی طول کشیده بود فقط دنبال بارداری بودم😊البته روزای تخمک گذاریمم رابطه داشتم

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

خانوما  از همه ممنونم که اومدین تاپیکم...باور کنید من هدفم فقط این بود که شما رو توی تعجب و ذوقم شریک کنم...من با اینکه از نزدیک این عروسو می شناسم و میدونم بشدت مذهبیه اصلا حتی یه بار نگفتم چقد دورو یا هرچیز دیگه ای هست چون اینکه یه نفر مذهبیه دلیل نمیشه که معصوم باشه والا همون اماما هم با وجود معصوم بودنشون خشک نبودن ...تازه من خیلی خوشم اومد ازش...اگه دیدمش هم بهش میگم خیلی عالی بودی توی عروسیت 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2728

پریجون.

ببخشید. داستان زندگیتو نمیذاری؟؟

اخه خودت ی دفعه گفتی ک سر فرصت میذاری...

فقط اگه گذاشتی تعطیلش نکن تا بتونم‌ پیداش کنم.ممنون.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

با اجازه تون تاپیکو قفل میکنم...از همین اینجا هم از کسایی که بعد قفل تاپیک میان تاپیکو میخونن معذرت میخوام که نمیتونن پست بذارن 😚😚😚😚

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738
اییشالا سالمو سلامت بغلش کنی .ممنون عزیزم .اسمشو چی میزارین

قربونت عزیزم.انشالله روزی خودت باشه.فعلا تصمیم نگرفتیم.شاید ویهان

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
پریجون. ببخشید. داستان زندگیتو نمیذاری؟؟ اخه خودت ی دفعه گفتی ک سر فرصت میذاری... فقط اگه گذاشتی ...

اتفاقا دارم می نویسمش به همین زودیا میذارم اماشاید با کاربری جدید گذاشتم درخواست دوستی میدم ک یادم باشه خبرت کنم

مگه دعواس؟؟؟من چون دیشب خوابم برد دارم جواب پستا رو میدم خیلی عقبم

عزیزم واقعا بهتره قفل کنی بهت گفتم دعوا میشه..اولش هر کی نظرشو میگه بعد نظرای هم رو ریپلای میکنن بعد سوتفاهم میشه بعد اصلا اصل قضیه فراموش میشه کلا تاپیکت به فنا میره از من گفتن بود گلم

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.