2737
2739
عنوان

حسودی به نوزاد جدید

721 بازدید | 25 پست

سلام. من یه پسر چهارده ساله دارم. دو ماهه دیگه هم دخترم بدنیا میاد. پسرم خیلی دوست داشت ما بچه دار شیماز وقتی شنید اروم و قرار نداره و بیقراری میکنه واسه بدنیا اومدنش. الان چند وقته یه جوری شده. همه ش میگه اونو بیشتر از من دوست داری؟؟ واسه اون داری وسایل میخری واسه من هیچی نمیخری؟؟ با اینکه همیشه بهش گفتم تو سیسمونی داشتی پر از وسایل اما این بچه رو نگاه چقدر کم خرید کردم واسش اما بازم  هی میگه. حتی تختشو عوض کردم و نو خریدم براش ولی واسه بچه ی جدید تخت نخریدم که مبادا فکر کنه بهش اهمیت نمیدم. جدیدا تا کاره اشتباهی میکنه دعواش میکنم میگه از چشمت افتادم تو خواهرمو بیشتر دوست داری من میدونم. تو دیگه به من اهمیت نمیدی. با اینکه میدونم خیلی خوشحاله که داره داداش میشه و خیلی علاقه داره زودتر این دو ماه بگذره  اما واقعا نمیدونم چه جوابی بهش بدم که قانع بشه. بچه هم نیست که بگم سرشو با اسباب بازی گرم کنم. کلاس هشتمه. کسی شرایطه منو داشته؟؟ توروخدا راهنماییم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین مونده بود بچه ۱۴ ساله حسودی کنه،من فکر کردم نوشتی ۴ ساله،بگو تو دیگه وقت زنته نه حسودی به سیسمونی،احتمالا چون تک فرزند بوده خیلی پر توقع شده

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2738

اول فک‌کزدم‌میگی چهار سالشه

بزرگه دیگه

نمیدونم‌چی بگین

بچه های الان عجیبن

خواهر منم ۱۴ سالشه

به وسایلای بچه من حساسه اونم دلش میخواد

سرلاک بهش کیدم به‌مامانم‌میگه برا منم بخرین

قربون صدقه بچم‌میرم چیش چیش میکنه

ادم‌میمونه

همین خواهرم شش سال از من کوچیکتره

از دوسالگیش من جمع و جورش کردم بزرگش کردم

با اسنکه هشت سالم بود

بچه های الان انگار تو‌ چهار سالگیشثن میمونن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

وا چرا حق بچه کوچیک رو بجا نمیارید تا مبادا بزرگه حسادت نکنه 

جه گناهی کرده شده بچه کوچیک خانواده😶

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
وا چرا حق بچه کوچیک رو بجا نمیارید تا مبادا بزرگه حسادت نکنه  جه گناهی کرده شده بچه کوچیک خانو ...

راست میگگگهههه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

باز من دنیا اومدم داداش بزرگم ۱۴ سالش بوده عاشششششق من بوده و هست

نصف مسئولیت بزرگ کردن من با اون بوده