2733
2734

ماشینم مجیک ۸ نفره هست. قرص پریل رو نصف کردم گزاشتم. برنامه نرمال رو انتخاب کردم.‌آخر کار دیدم، داخل ظرفهای تفلن، جای قطره های آب که خشک شدن، مونده. بنظرتون بخاطر چیه؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من رو ۳۰ دقیقه ک میزارم روی قاشق و تفلن لک هست 

ماشینتون چیه و چه شوینده ای استفاده میکنید؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

واسه من رو همه چى لك گذاشت اين سرى😣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
قرص رو چرا نصف كردي؟ گاهي رو تفلون ميمونه مال منم همينه بزن رو ابكشي مجدد

چون با نصف قرص هم تمیز میشن ظرفا.

2738

سلام دوحالت داره یا نمک  تمام شده...یا مایع 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
مگه شوینده ات چیه؟

فينيش

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
سلام دوحالت داره یا نمک  تمام شده...یا مایع

ولی چراغ نمکش که خاموشه. مایع جلا هم که احتیاج ندارا. قرصه خودش همه رو داره.

از فینیش استفاده کن قرص خیلی خوبیه

آره قبلا استفاده کردم. ولی اصلا به صرفه نیست. از عهده خریدش برنمیام. حیف

2706