2733
2734

فک میکنم خیلی ایمانم ضعیف شده ، حس بدیه

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم😢😔

از بس درگیرِ مشکلاتِ زندگی شدم

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2740
منم ایمانم ضعیفه ولی من با تمام وجودم ازش کمک خواستم اما جوابمو نداده تا حالا

نمیدونم چیکار کنم برگردم به دوران مجردی که هم ایمانم بهتر از الان بود ، هم با برنامه بودم ، هم خیلی چیزا

داره برات نقشه های خوبی میکشه نمیخواد فعلا تو بفهمی تنهات گذاشته که یه دفعه سورپرایزت کنه..

فکر نمیکنم اینطوری باشه . من الان تنها خواستم داشتن سلامتیه . اگه سالم باشم با تمام وجودم خوشحال میشم 

2706