2737
2739
عنوان

بیایین از شیرین کاری بچه هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 103 پست

دخترمن .وقتی با شوهرم داریم بحث میکنیم میگه دعوا نکنین باهم دوست باشین همو بوس کنین😂😂😂

یا هم وقتی از دست شوهرم اعصابم خورده و نق میزنم تو اون یکی اتاق . دخترم میگه بابایی ولش کن چیزی بهش نگو دوست داره ولی اعصابش خورده😂😂

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
دخترمن یه سالشه براش از این کفش سوتی ها خریدیم وقتی راه میره بوق میزنه بعد این کنجکاو میشه دو قدم که ...

ای جانمم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن .وقتی با شوهرم داریم بحث میکنیم میگه دعوا نکنین باهم دوست باشین همو بوس کنین😂😂😂  یا ...

ای جانم 😍

من عشق به تو دادم و تو عمری به من درد/ این عشق چرا این همه بی رحم ترت کرد 
من دخترم 17 ماهشه.  دستشو میبره بالا که بزن قدش. بوس میفرسته. گریه کنم نازی نازی میکنه .غذا بخ ...

ای جووونم خوشگل خانوم😘😘

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2731

خواهر زاده م شاید بگم ۱و خورده ای ساله بود گیر و کش هاشو اورد ...من بهش گفتم من ندارم ازینا چقدر خوشگله به منم میدی؟؟

دستشو دراز کرد که بهم بدش .منم گفتم مال خودت عزیزم 

بعد یه ساعت همون گیرو آورد گذاشت رو پام و رفت 😻

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
خواهر زاده ی کوچیکم شاید بگم ۱و خورده ای ساله بود گیر و کش هاشو اورد ...من بهش گفتم من ندارم ازینا چ ...

مهررررربون 😍😍😍

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
2738
خواهر زاده ی کوچیکم شاید بگم ۱و خورده ای ساله بود گیر و کش هاشو اورد ...من بهش گفتم من ندارم ازینا چ ...

اوخ عزیزم 😍😍

پسر من خیلی کم حرف می زنه و خیلی خیلی کم جمله میگه

اربعین باباش رفته بود کربلا

ما داشتیم حاضر می شدیم شب بریم خونه مامانم بمونیم

پسرم گفت بابا؟ منظورش این بود که بابا کجاست

گفتم رفته کربلا

یهو برگشت با شیرینی خاصی گفت: ما چی؟!

از اون موقع تا حالا این کلمه افتاده تو دهن ما

تا یه چی میشع می گیم : ما چی؟!

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
پسر من خیلی کم حرف می زنه و خیلی خیلی کم جمله میگه اربعین باباش رفته بود کربلا ما داشتیم حاضر می ش ...

😂😂😂😂

من از پسرم ک سه سالشه پرسیدم پسرم دوس داری وقتی بزرگ شدی چکاره بشی اونم گفت دزد...منو باباش😱😱😱دوباره پرسیدم پسرم کدوم حیوون و از همه بیشتر دوس داری گفت بااابام😱😱😱😱

تصمیم گرفتم دیگه ادامه ندم😜😂😂😂😂😂😂

2706