2733
2739
عنوان

مامانای ۹۴ بیاین باهم باشیم (تجربیات مادرانه و بچه داری)

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سپیده جون پسر منم همینطوره خیلی لاغر شده اعصابمو خرد کرده تازه من یه پسر ۴ماهه هم دارم 

اخی عزیزم میدونم دیگه حالتو با این بچه های بد عادت  

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
پسرمن سیزده.ولی قدش کوتاهه😢😢شهریور بردمش بهداشت ۸۶٫۵بود.از شهریور تاالان هم تقریبا سه سانت بلند شد ...

من الان قدش اندازه نگرفتمه ولی قبلا نود بود دوسالگی الانش نمیدونم میدونی بهش فکر نکن یهو قد میکشه شبز بهش بده 

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
2740
پسرمن سیزده.ولی قدش کوتاهه😢😢شهریور بردمش بهداشت ۸۶٫۵بود.از شهریور تاالان هم تقریبا سه سانت بلند شد ...

ببر پیش اطفال قرص و شربت هست که اگه رشدش کم باشه کمک ب رشدش میکنه 

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
جدیدا هم فحش یادگرفته 😢😢

وای 😂😂😂😂 فحش 

ن این این چیزا رو نمیتونه بگه یه کارای بدی میکرد از بچه ها یاد گرفته بود😂 مردم از سرش افتاد

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
باورت میشه از۱۸_ماهگی تا ۲سالگی فقط۳سانت رشد کرده بود،الانم جزقدکوتاه هاست

بدو تولد چند بوده عزیزم 🤔 زیاد حساس نباش بعضی وقتا بهداشت زیاد میترسونه ادمو اطفال چی میگه اون گفته اینو یا خودت میگی

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
بدو تولد چند بوده عزیزم 🤔 زیاد حساس نباش بعضی وقتا بهداشت زیاد میترسونه ادمو اطفال چی میگه اون گفته ...

توکارت بدو تولد رو زده۴۷ ولی یک ماهگی بردمش اطفال قدش خیلی خوب رشد کرده بوددکتر گفت تو کارت اشتباه زدن ‌امکان نداره بعد از یک ماه انقد بلند شده باشه

2706