2737
2739

سلام ممنون که اومدین من 8 هفته باردارم آزمایش که دادم دکتر گفت بدنت کم آب شده کتون تو ادرار ت دیده میشه که دو بار رفتم سرم زدم

الانم بعضی روزا معذرت میخوام  حتی مایعاتی که میخورم بالا میارم و چیزی تو معده م نمیمونه شما که حالت تهوع داشتین چقدر مایعات مصرف میکردن سرم  لازمه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صاحب خونه ماهم اینطوری بود همش زیر سرم بود اما خداروشکر بچه اش رو به دنیا اورد سالم شما هم سعی کن مایع جات رو بخوری ولی اصلا نگران مباش به خدا توکل کن

گر نگه من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️خدایا شکرت که هوامو داری دستم رو ول نکن که من بدون هوای تو هیچم
2738

تشنه م بشم اونقدر دهنم تلخه که رغبت نمیکنم اب بخورم مایعات مصرف میکنم  مثلا ابمیوه و شیر و .. اما گاهی وقتا فورا بالا میارم جذب نمیشه که

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
سعی میکنم بخورم  ولی خب بالا میارم  دمیترونم تاثیر نداره زیاد

اشکالی نداره خوب میشیانشاالله نی نی صحیح وسالم به دنیامیادیبارواست بخنده ویار وسختی هات فراموشت میشه تبریک میگم بهت 😍😍😍

سلام خانمها ماه اپل بارداری مکمل خاصی نیاز داره؟ مولتی ویتامین مصرف بشه خوبه ؟

تاماه سوم اصلا.فقط اگه لازم باشه دكترت فوليك اسيدوآهن ممكنه بهت بده اگه كمبود داشته باشي البته

تشنه م بشم اونقدر دهنم تلخه که رغبت نمیکنم اب بخورم مایعات مصرف میکنم  مثلا ابمیوه و شیر و .. ا ...

عيب نداره همينقدرم كافيه.من دوستمم مثل شما ويارشديدداشت.ولي بعد ٤ماه قطع شد ازونورم چون همش خوابيده بودبچش اومده بالا وكاملا راحته