2733
2734
عنوان

شربت ال کارنتین کسی استفاده کرده؟

13854 بازدید | 14 پست
داروی جدیدی که دکتر به لیست داروهای ضد تشنج الینا اضافه کرده شربت ال کارنتین هست
میخواستم بدونم کسی بوده واسه تشنج از این شربت استفاده کرده باشه؟
کی بوده دکترش شربت ال کارنیتین محرک مغزه واسه بچه های تاخیری!
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آذین جان دختر من از 4 ماهگی تشنج میرده و تا الان با وجود داروهای مختلف کنترل نشده دیشب دکتر به داروهاش این شربت را اضافه کرد
تو مطمئنی که واسه بچه های تاخیری<
چون الینا هم بیشتر کارهاش عقب افتاده و هنوز نمیتونه بشینه
2728
مونا جان من بعید میدونم به بچه ای که تشنجش کنترل نشده محرک مغز بدن
من از یه مادر با شرایط شما شنیدم که دکتر اشرفی فقط داروهایی که مغزو به حالت استراحت میبرن به بچه اش میده
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .

* فریدون مشیری
عزیزم کاری داشتی میل بزن

* فریدون مشیری

مامان الینا جان منم دکتر برا دخترم ال کانرنتین نوشته پیدا نمیکنم چیکارکنم.

شما به دخترت دادی پیشرفت کرد؟

دختر من تاخیر داره تو همه کاراش دکتر بخاطر این براش نوشته 

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2738
سلام خوبید خدا دختر گلتو حفظ کنه . بچه منم چهارده ماهشه دکتر این شربتو داده . دختر شما الان خوبه ؟

سلام. ممنون عزیزم. ۲ماهه داره ال کارنتین و پیراستام استفاده میکنه داروها برای ۳ ماهشه منتظرم ببینم چه نتیجه ای میده. دخترم آمپول سربرولایزین هم استفاده میکنه قدم برداشتنش در حد ۲ قدم شده حالا نمیدونم تاثیر کدومشون بوده

سلام. ممنون عزیزم. ۲ماهه داره ال کارنتین و پیراستام استفاده میکنه داروها برای ۳ ماهشه منتظرم ببینم چ ...

یعنی الان که هفت سالشه دو قدم میندازه . کاردرمانی بردی؟

هر وقت دیدی دنیا با خنده هات نمیسازه بلندتر بخند 💔😃صلوات مهمونم کنین 🙏⚘
2706