2733
2739
عنوان

بچها nt شما چقد بود

1032 بازدید | 24 پست

سلام بچها میشه در مورد nt توضيحاتی بدین؟

مقدار نرمالش چقدر باید باشه؟

چقدر باشه باید آزمایش دوباره تکرار بشه؟

مقدار nt من دو بود دکتر گفت لب مرزه برام آزمایش نوشت.خیلی نگرانم.

گفت برو مشاوره ژنتیک واقعا دارم از استرس میمیرم تو رو خدا هر کی هر چیزی میدونه بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

NT نرمال چند است؟

NT کمتر از 3.5 میلی متر زمانی که جنین 45 میلی متر در 84 میلی متر است، استاندارد است. NT با رشد جنین بیشتر میشود. جنینی که این میزان NT داشته باشد در معرض خطر کمتری قرار دارد هرچند که میزان بالای NT نیز دلیل بر وجود مشکل نیست. جنینی با NT 2.9 میلی متر هم در محدوده طبیعی قرار دارد. 9 جنین از 10 جنین میزان NT بین 2.5 تا 3.5 میلی متر دارند که مناسب است.  جنینی با NT 6 میلی متر در معرض خطر سندرم داون و دیگر ناهنجاریهای کرموزومی قرار دارد.

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   
۲.۸ بود منم ازمایش دادم

خوب بود واسه شما؟؟؟

واسه من 2.07بود دکتر خیلی ترسوند من رو

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
اره من امنیوسنتز دادم بچه سالم بود خدا رو شکر🙏

خدا رو شکر هزینه اش چند شد؟؟؟

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
2706