2737
2739
عنوان

کاشت مو

334 بازدید | 9 پست

کلینیک کاشت موی ایران فیت با سابقه درخشان و فعالیت گسترده در زمینه پیوند ، ترمیم و کاشت مو و نیز کاشت ابرو آماده ارائه بهترین خدمات زیبایی با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات جهان به شما عزیزان می باشد افرادی که خواستار یک درمان موثر و راحت برای رفع ریزش مو و طاسی سرشان هستند می توانند از انواع خدمات مرکز ایران فیت بهره گرفته و از تجارب و دانش پزشکان و کارشناسان این عرصه کمک بگیرند . کلینیک کاشت موی ایران فیت یکی از بزرگترین مراکز در عرصه صنعت پزشکی در کشورمان است که همواره رو به بهبود و گسترش بوده و با هدف جذب رضایت مشتریان خدمات استثنایی خود را ارائه می دهد . برای جلب رضایت مشتریا ن و بیماران عزیز پزشکان و کارشناسان مرکز ایران فیت ، سعی در لحاظ نمودن حد اکثری سلیقه بیماران داشته تا تراکم دلخواه و حالت مد نظرشان لحاظ شود . علاوه بر این هدف کلینیک ما آگاهی بخشی و خلق نتایج مطلوب و مورد انتظار است . بهترین کیفیت کاشت مو به ویژه کاشت موبه روش FIT را با ما تجربه کنید .

نکته اولی که باید در کاشت مو در نظر گرفت این است که فرد دارای بانک موی مناسبی باشد زیرا در روش های طبیعی کاشت مو از بانک موی خود فرد گرافت های لازم گرفته می شود بنابرین بیمار باید بانک موی مناسبی در پشت سر و بالای گردن داشته باشد و از تراکم موی خوبی برخوردار باشد .

زمانی که با دقت بسیار بالا و با استفاده از ذره بین موهای سر خود را مشاهده نمایید، می بینید که برخی از موها بصورت تکی از پوست مو بیرون زده اند و برخی دیگر بصورت چند شاخه ای به هریک از این شاخه ها گرافت گفته می شود که حاوی 1 تا 4 تار مو می باشند .

نکته دوم : حتما قبل از کاشت مو باید علت دقیق ریزش مو شناخته شود زیرا ممکن است موهای کاشته شده به مرور زمان دچار ریزش شود و مانند قبل فرد با مشکل طاسی سر مواجه شوند ، این امر کاملا طبیعی است و ربطی به روش مورد استفاده در کاشت مو ندارد.

نکته سوم: نکات بعدی که در نتیجه کاشت مو بسیار دارای اهمیت است سن مناسب برای کاشت مو می باشد ، انجام کاشت مو در سنین پایین به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا از لحاظ سیستم هورمونی فرد تغییراتی می کند در سنین پایین ، به همین علت توصیه می شود زمانی که سیستم هورمونی و متابولیزم بدن به ثبات کافی رسید می توانید اقدام به انجام کاشت مو نمایید .

نکته آخر : یکی از فاکتورهای مهم در کاشت مو انتخاب یک کلینیک معتبر با کادری مجرب و دستگاه های پیشرفته می باشد عملکرد پزشک در طبیعی نشان دادن خط رویش مو بسیار تاثیر گذار می باشد ، پس توصیه می شود قبل از کاشت مو در انتخاب مرکز کاشت مو تحقیقات کافی را انجام دهید

این روزا با "محلول جادویی شیوانا"

کی دیگه کاشت میکنه 😄😄😄😄

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اینجا دیدمت یهو😍😍😍خوبی عزیزم؟؟

لیاناااااااااااااااااااااا 😶😫😫😫😫

چرا خوتو قطع دسترسی کرده بودییییییی 

خیلی بدیییییییییی 😭😭😭😭

بیااااااااا 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731
راسته؟چ جوریه؟!

مشکل موهاتون چیه ؟ 

برای من و یه سری از بچه‌ها خوب بود 😊

اینجارو بخونید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1526220/محلول-برای-کم-پشتی-مو?page=1

لیاناااااااااااااااااااااا 😶😫😫😫😫 چرا خوتو قطع دسترسی کرده بودییییییی  خیلی بدیییییییییی ...

عه فهمیدی قطع بودم؟😄

انداختنم تو گونی🤕با یه کاربری دیگه اومدم به نی نی یار گفتم بازش کرد

عه فهمیدی قطع بودم؟😄 انداختنم تو گونی🤕با یه کاربری دیگه اومدم به نی نی یار گفتم بازش کرد

منشنت کنم تاپیکمون ؟ اونجا بحرفیم ؟ 😕

2738

سلام 

دقیقا با همین موضوع یه پست اینستاگرام هست 

می تونین اطلاعات خوبی در مورد کاشت مو پیدا کنین و اگه نیاز داشتین زیر پست پرسش و پاسخ سوالتون رو مطرح کنین

بقیه افراد هم بهوت کمک می کنن سریع تر به نتیجه برسین

آدرس پست اینستاگرام توضیحات کاشت مو اینه  (روش کلیک کنید)

پست اینستاگرام توضیحات کاشت مو 

آدرس پست اینستاگرام پرسش و پاسخ کاشت مو ( روش کلیک کنید)

پست اینستاگرام پرسش و پاسخ کاشت مو