2737
2739

عکس هم میزارم اگه خواستید😁

خدایا میشه آرزوشو به دلم نزاری لطفا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند سال پیش گوشامو دوتا سوراخ اضافه زدم ۷ماه زخم بودنو خون میومدن خوب نشدن که نشدن آخر خسته شدمو گذاشتم بسته شن .جای سه تا از سوراخ ها یه ضره گوشت اضافه اورده اما اصلا مشخص نیس.اما یکی از سوراخها به مرور زمان گوشتش بزرگو بزرگتر شد پشت گوشم. اندازه ی یک نخود خام.تحملش کردم تا پارسال .پارسال زدم نت دیدم نوشته با بستن محکم نخ دندان دورش خشک میشه و میفته انجام دادن دقیقا ده روز طول کشید تا افتاد اما وقتی دست میزدم هنوز تو گوشم ریششو حس میکردم.تا امسال دوباره در اومده هنوز به اون بزرگی نشده .الان دوباره به شوهرم میگم بیا ببندش میگه چه فایده اونهمه درد بکشی باز سال دیگه دوباره در میاد.چیکار کنم به نظرتون .از لیزر میترسم😢باید یه درمانی انجام بدم که این از ریشه نابود شه.کسی این مشکل رو داشته آیا?

خدایا میشه آرزوشو به دلم نزاری لطفا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2728
2738
من تو بچگی رو دستم در اومده بود زنموی مامانم نمیدونم خاک رو چیکار کرد داد بهمون اونو میزدم بهش رف دگ ...

پس استارتر تو هم برو پیش زنموت بگو خاک رو یه جوری کنه بده بهت بزار رو گوشت خوب میشه😂😂😂😂

2706