2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج : شوهرم: من ۴سال با یکی دوست بودم وقتی به هم خورد ازدواج کردم دیگه بعد اون عشق برام بی معنیه ...

منم تجربه شما را دارم ه پسره هنوز هم ولم نکرده 😐البته مثل قبل جرات نداره ولی باز هم

2731

فک کنم من بیشتر

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

جالبه اوناییکه شوشو وهمسری میکنن پس الان کجان؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
منم تجربه شما را دارم ه پسره هنوز هم ولم نکرده 😐البته مثل قبل جرات نداره ولی باز هم

شماهم ازدواج کردید ؟

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌
2740

بنظرمن جفتمونم. اینکه حاضرشدیم بخاطر زندگیمون ازشهرمون وخانواده هامون دور باشیم و سختی شهر غریب رو به جون بخریم عشقه دیگه نه؟

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍

درمورد خودم نميدونم والا يه وقتايي كه اينقدر عاشقشم كه دوست دارم براش بميرم ولي يه وقتايي هم ميخوام سر به تنش نباشه 😐😐

ولي فكر كنم شوهرم عاشقتره 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
چرا شوهراتون فک میکنید عاشقترن؟؟؟؟ مگه چکارمیکنن..بگید دلیلشم.

عشقم عاشق تره ،اون اولش که من اصن حسی نداشتم بهش کم کم عاشقم کرد😍خودش میگه پیرم کردی واقعنم موهاش سفید کلی در اومد تو این دو سال😄😄😄

راستش کاری نکردم ولی از اول همچین رابطه ای تو ذهنم بود که توش boss باشم همونم شد الان دو طرفه اس ولی اون بیشتر بازم 

به نظرم اینجوری دوووم رابطه و زندگی بیشتره تا حالته برعکس

2706