2726
ی وقتایی خیلی بی رحم میشدم ب محلی درست وقتی که انتظارشو نداشت یا مثلا گیر الکی ،بعضی وقتا غیرقابل پی ...

افرين يه جورايي مثله مني 👍👍

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتونو دست بالا بگيريد شوهراتون براتون ميميرن  من وابسته به شوهرمم شديدا ولي  وانمود ميك ...

ماها تعریفمم ازمون میکنن نمیایم به شوهرامون بگیم 

چه خوبه میتونی اینجور باشی 

من هیچ وقت برام مهم نبوده خودم را به همسرم ثابت کنم برا اینکه همیشه فکر میکردم بهتر از اونم 

ولی نمیدونم اونم این فکرو میکنه یا نه ولی میدونم بشدت نسبت به اعمالم هست به هرچی بخوام ذره ای وابسته بشم ازم میگیره حتی جدول حل کردن یه برنامه خاص تلویزیونی و ...حتی به محبتم به بچه ها معترضه 

نمیدونم چه کاری درسته چی اشتباه همینی که بودم نشون دادم همیشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ماها تعریفمم ازمون میکنن نمیایم به شوهرامون بگیم  چه خوبه میتونی اینجور باشی  من هیچ وقت ...

بين من اين ترفند از خواهر شوهرم ياد گرفتم وقتي تازه عروسشون شده بودم رفتارهاي شوهر خواهرشوهرم برام عجيب بود كه چجوري اينقدر مطمئنه زنش بهترين و خوشگلترين و خوش اندام ترين زن دنياست حتي هميشه ترس از دست دادنشو داوه با اينكه خيلي خيلي معموليه وقتي رو رفتارهاش دقيق شدم ديدم اين كارارو ميكنه اونوقت مثلا من اينقدر ساده بودم كه جلو شوهرم از ضعفهام حرف ميزدم 

بعد ديدم نه اينجوري نميشه منم بايد از اون ياد بگيرم اين چيزارو از اون موقع بود كه شروع كردم به تعريف كردن از خودم

مثلا يه وقتايي كه يه چيزي ميخوام شوهرم ميكه الان ندارم يا اين گرونه زود خودمو لوس ميكنم ميگم ببين خانم به اين خوشگلي خدا بهت داده منو ببين چشامو ببين ، من به اين مهربوني فقط و فقط هم مال تو ام ( و حرفهاي اين مدلي با كلي عشوه ) بعدشم هندونه زير بغلش ميزارم ميگم از اون تعريف ميكنم بعد ميگم اخه چجوري دلت مياد بهم نه بگي اونوقت دلش ميره و هرجور هست اونكار برام انجام ميده 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2728
بين من اين ترفند از خواهر شوهرم ياد گرفتم وقتي تازه عروسشون شده بودم رفتارهاي شوهر خواهرشوهرم برام ع ...

آره عزیزم کاردرست را شما میکنی .....

من شوهرم همینجوره کلی هز خودش تعریف میکنه ولی دید من همونه که خودم میبینم ولی مردا متفاوتن روانشاسا هم با شما موافقن

😘

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ای بابا..چرا اخه.قدرشو بدون... تو این دنیایی که پرشده از مردای بی معرفت.خیلی خوبه که هواتو داره

يكي دوبار تو دعوا دستش روم بلند شده ديگه از چشمم افتاده و هيچ محبتي بهش ندارم

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!
يكي دوبار تو دعوا دستش روم بلند شده ديگه از چشمم افتاده و هيچ محبتي بهش ندارم

اینجوری لحظات برات سختتر میشه ...خب بعضیا اشتباه میکنن..اگه متوجه اشتباهش شده و اینجوری با توجه بهت میخواد جبران کنه شماهم ببخشش