2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه گلم اصلا ربطی به اون زنجبیل نداره.سرماخوردگی داشته قبلا.حتی میگن دندون چرکی ام رو قلب اثر داره هم ...

واای خدا رحم کنه به دخترش و پسر طفل معصومش . خدایا حتی تو آخرین لحظات خودش باور نداشته داره میمیره چقدر دردناکه😣😣😣

اینکه میگن دستش سرد شده بود بخاطر این بوددکه جون اول از نوک دستا و پاها در میاد😢😢😢

داسته حونش در میومده و خودش خبر نداشت🙁🙁🙁 خدا رحمتش کنه روحش شاد توروخدا هوای بچهاشو داشته باشین گناه دارن😞😞😌😌

خدابیامرزدش ناراحت شدم،،،،،استاترمادرجاریت چکارمیکنه الان؟؟؟؟چندروزه فوت شده؟؟

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
2738
نه بخاطر سرماخوردگی یه چایی و زنجبیل میخوره بعد فشارش پایین میاد به شوهرش زنگ میزنه بیاد ببره اورژان ...

اخی عزیزم خدا رحمتش کنه

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
همیشه خوبا زوتر میمیرن منم فک کنم همین روزا بارمو ببدم😢😢😢

من که از شما خوبی ندیدم خیالت راحت چیزیت نمیشه☺

دوستان میشه برای گشایش در کار خواهرزادم صلوات بفرستین. سپاس

واقعا شوهرش خیلی دوسش داشت همش نقل محافل بود تو خوشبختی چه از نظر مادی چه زندگی زناشویی.خدا رحمتش کنه چون خودم هرزمان زن خوشبخت میدیدم ناخوداگاه یادش میفتادم.بهشت نصیبش بشه

2706