2733
2734
سلام دوست عزیز منم پنج ساله منتظرم که یه نینی بیاد تو دلم الان دنبال ای وف افم ولی خیلی خسته ام دیگه ...

منم سعی میکنم زندگی عادیمو داشته باشم چون شوهر خوبی دارم خداروشکر ولی بعضی موقع ها دیگه لبریز میشم

من یکساله اقدام کردم اما نشد. ای وی اف میگن دو هفته ۵۰ تا امپول به همه جای بدن میزنن . بعد تخمک برداری و گذاشتنش واقعا عذاب اوره. اونم معلوم نیس بشه یا نه .با کلی هزینه. من هیچوقت نمیخام اینهمه عذاب بکشم. خدایا خودت بده کمکمون کن

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکساله اقدام کردم اما نشد. ای وی اف میگن دو هفته ۵۰ تا امپول به همه جای بدن میزنن . بعد تخمک بردا ...

اگه درمانت ای وی افه زودتر برو امپولاشم چیزی نیست نگران نباش

2731
منم سعی میکنم زندگی عادیمو داشته باشم چون شوهر خوبی دارم خداروشکر ولی بعضی موقع ها دیگه لبریز میشم

من خنده رو لبام خشکیده. دیگه مثل قبل نیستم . خیلی شاد بودم

من خنده رو لبام خشکیده. دیگه مثل قبل نیستم . خیلی شاد بودم

عزیزدلم میدونم خیییلییی سخته ولی هست دیگه باید باهاش کنار بیایم خودتو اذیت نکن میدونم سخته ولی بیا سعی کنیم بالغانه رفتار کنیم

2740

[QUOTE=52052772]اگه درمانت ای وی افه زودتر برو امپولاشم چیزی نیست نگران نباش[/Qدوس دارم بچم طبیعی به دنیا بیاد. خدا باید بده. مگه ما چی کم داریم از بقیه. من مشکلی ندارم همسرم کم تحرکه اسپرمش. البته خودمم خیلی استرسیم

وای به خدا گریم گرفت راست میگی؟ خدا حفظشون کنه 

آره بخدا،هیچ وقت امیدت رو از دست نده،خدا بخشده س ما کم طاقتی ،خدا دل تو همه منتظرها رو شاد کنه با امدن یه نی نی خوشگل و سالم

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
آره بخدا،هیچ وقت امیدت رو از دست نده،خدا بخشده س ما کم طاقتی ،خدا دل تو همه منتظرها رو شاد کنه با ام ...

انشالله. من نمیتونم صبر کنم دیگه لذت بچه به الانه .چن سال بعد دیره