2737
2739
عنوان

زیبایی

155 بازدید | 11 پست

بچه ها کسی اینجا کراتینه احیا برا موهاش انجام داده؟ خوبه؟تاثیر داره ؟میخوام برم دودلم .یه چیز دیگه این اکستنشن مو چجوریه من جلو موهام یکم خالیه میخواستم بذارم شنیدم میگن ریزش میاره کسی انجام داده؟

کراتینه انجام ندادم موهامو زیاد رنگ نمیکنم اتو موهم همینطور ولی اکستنشن خیلی خوشگل میکنه مورو ولی اره میریزونه من اکستنشنه مژه کردم مژه هام ریخت ولی مو انجام ندادم

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌

من چند سال پیش ها میخواستم کراتینه کنم رنگ کارم نذاشت و گفت موهای تو احتیاج نداره.

بعدم گفت هر کسی بلد نیست انجام بده و میزنه موهاتو داغون میکنه.

چند تا ماسک موهای خوب و گرون بگیری ارزشش بیشتر از اینه که ریسک کنی بری کراتینه کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند سال پیش ها میخواستم کراتینه کنم رنگ کارم نذاشت و گفت موهای تو احتیاج نداره. بعدم گفت هر کسی ...

انواع اقسام ماسک موهای گرونو امتحان کردم رفتم ارایشگاه خواستم رنگ کنم خانومه گفت موهات جون نداره رنگ نکن بدتر میشه باید احیاش کنی

2728
2738