2733
2734
عنوان

آيا شما به اين عقيده داريد كه مرد بايد اختيار زن را داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 98 پست
من نگفتم صدق ميكنه يا نه من پرسيدم كه خانمها با اين موافق هستند يا نه؟

خب معلومه که کسی دوست نداره اختیارش دست کسی دیگه باشه ولی مجبوریم.بهمون تحمیل شده

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
انوقت با كنترل همه اينها درست ميشه؟ نوع پوشش مردم يا هر انسانى چرا بايد كنترل بشه؟

چون بعضیارو اگه بحال خودشون بزاری خیلی بدحجابی میکنن/بعدشم بنظرت مردا دیگه اونقد بیغیرت شدن ک ببینن مثلا زنشون بدحجابه بعد بگن خب خودش دوس داره؟؟؟ن گلم هیچ وقت هیچ مرد باغیرتی ب خودش اجازه نمیده زنش باظاهر نامتناسبی  تو دید همه باشه

تیکر تولد دخملمه👼
چون بعضیارو اگه بحال خودشون بزاری خیلی بدحجابی میکنن/بعدشم بنظرت مردا دیگه اونقد بیغیرت شدن ک ببینن ...

شما ميخواى با حجاب باشى حق خودته. ولى هيچكى نميتونه كسى را كنترل كنه.جلو در چادر ميندازه جاى ديگه در مياره؟ چرا ميخواى نظر خودتون را به ديگران تحميل كنى؟

شما ميخواى با حجاب باشى حق خودته. ولى هيچكى نميتونه كسى را كنترل كنه.جلو در چادر ميندازه جاى ديگه در ...

من ب کسی چیزی گفتم عایا۰عجب آدمی هستین//من گفتم ب نظرم،نگفتم باید @ بعدشم شما ک تابع قانون اسلامی اگه نمیدونی بدون ک در قانون زن تابع دستور مرده حالا بحثی جور حجاب ک چیزه خاصی نیس😏😏

تیکر تولد دخملمه👼
من ب کسی چیزی گفتم عایا۰عجب آدمی هستین//من گفتم ب نظرم،نگفتم باید @ بعدشم شما ک تابع قانون اسلامی اگ ...

در جواب شما بايد بگم كه بله شما گفتى. گفتى برخى از مردم را بايد كنترل كرد و اسلام هم كه شما حرفشو ميزنى كاملا تاكيد كرده كه قصاوت مال بنده خدا نيست و خدا ميتونه قضاوت كنه و شما مرد و زن را بى غيرت خطاب ميكنى و قضاوت ميكنى. اگر شما تابع قانون اسلامى هستى چرا ااين را رعايت نميكنى ؟؟؟؟

چون بعضیارو اگه بحال خودشون بزاری خیلی بدحجابی میکنن/بعدشم بنظرت مردا دیگه اونقد بیغیرت شدن ک ببینن ...

اون مرد با غيرت همون اول ميخواد انتخاب كنه چشاشو وا كنه زن با حجاب بگيره اون دختر بي حجابارم بزاره واسه بي غيرتا البته از نظر شما

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
2706