2737
2734
عنوان

کدوم دکتر ؟؟ خل شدم

3422 بازدید | 30 پست

بچه ها من خیلی حالم بده ، هی میام نی نی سایت یه عالمه آدرس و اسم دکتر میشنوم ، یکی رو انتخاب میکنم بعد میبینم خیلی ها ازش بد گفتن سست میشم، الان برای ۱شنبه از دکتر بزرگ علوی وقت گرفتم ولی اومدم دیدم خیلی ها میگن ۱ روش بیشتر نداره و به همه میگه رحمت خشکه ، نمیدونم چه کنم ؟؟ حتی نمیدونم مشکلم چیه که باردار نمیشم آزمایش خون و سونو م خوب بوده ، آز همسر هم خوب بوده، میخوام برم پیش یکی که الکی یهو قرص نده شاید احتیاج نداشته باشم آمپول و قرص مصرف کنم ، ولی همه میگن برو اون آمپول رو بزن برو فلان قرص رو بخور ، دیگه خل شدم

توکل کن به خدا ی دکتر انتخاب کن و برو.هر چی خدا بخواد همون میشه.دکتر و قرص فقط بهونه اس.تو همین نی نی سایت کم ندیدیم کسایی که بی دلیل ده سال بچه دار نشدن و یکیم با هزار مشکل که خودش و شوهرش داشته زیر ی سال بچه دار شدن.از خدا بخواه فقط.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دکتر فرحناز ترکستانی خیییلی خوبه اگه بتونی وقت بگیری مطبشم رسالت کنار دنیای نوره واقعا عالیه. من خودم میرم. مادر شوهرمم فرستادم راضی بود. دختر داییم و یکی از اشناهامونم پیشش بچشونو بدنیا اوردن. برای ناباروری میگن کارش حرف نداره

❤️ زندگی بهتر از آنیست که می پنداشتم ❤️

برو پیش دکتر  مهناز اشرفی بلوار کشاورز.همه با انصافه هم حالیشه..بعدشم چون از بنیان گذارای رویان و از کله گنده های تخصص زنان و زایمان با خیلی دکترا و موسسه های ناباروری همکاره.میتونه به اونام معرفیت کنه.دکتر سهیلا عارفی و دکتر فاطمه رزاقی هم خوبه.این دوتا رو سقطم خیلی مسلطن

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2738
برای آدم اشرفی وقت میذاره؟ وقت دهیش خوبه؟

اره ویزیت اول دقتش بالاس.شاید شما فکر کنی خیلی توجه نمیکنه.ولی داره فکر میکنه.من ۵ساله مریضشم.ویزیتش ۳۵ سونو ۳۵.دیگه موقع سونو پول جدا نمیگیره واسه ویزیت و دارو..فقط همون پول سونو میگیره.من تو این ۵سال ۱بار فقط پول ویزیت دادم.بقیه فقط سونو

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
ببين من يه دكتر ميشناسم دكتر گلبرگ دباغي تو فلكه دوم تهرانپارس خيلي سرش شلوغه و كارش عاليه

اين دكتر گلبرگ دباغي كه گفتي دكتر خوبيه من پريروز رفتم پيشش واسه يه مشكلي تو پريوديم  .خيلي وقت گذاشت و بدون معاينه و هزينه اضافي تراشيدن و استرس دادن مشكلم حل شد.واقعا مهربون و با اخلاقه...دستت درد نكنه

اين دكتر گلبرگ دباغي كه گفتي دكتر خوبيه من پريروز رفتم پيشش واسه يه مشكلي تو پريوديم   .خيلي و ...

منکه برای ناباروری رفتم واقعا چیزی بارش نیس کیت تخمک گذاری فهمید تخمک گذاری دارم اما ایشون با سونو هم متوجه نشد تازه یکسال منو کشوند آخرم هیچی به هیچی منم دارم میرم پیش بزرگ علوی

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم
2706