2733
2739
عنوان

مشاوره ازدواج

4336 بازدید | 82 پست

سلام دوستان مرضیه سلیمانی هستم کارشناس ارشد مشاوره و عضو تیم کلینیک روان شناسی نی نی سایت. خوشحالم که فرصتی پیش آمده که در این تبادل پاسخ گویی سوالات شما باشم.

شما می توانید سوالاتتان را در زمینه ازدواج در این تاپیک مطرح کنید.

عمل جراحی هایی که تو دوران مجردی انجام دادیم رو باید به خواستگار بگیم ؟‌

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عمل جراحی هایی که تو دوران مجردی انجام دادیم رو باید به خواستگار بگیم ؟‌

سلام. عزیزم اگر موضوعی باشه که به زندگی آینده مربوطه و تاثیر گذار است بله در غیر این صورت خیر لزومی ندارد

سلام. عزیزم اگر موضوعی باشه که به زندگی آینده مربوطه و تاثیر گذار است بله در غیر این صورت خیر لزومی ...

عمل گوش و ۴ پلاتین در فک انجام دادم ، بگم ؟‌

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
سلام .عزیزم اگر بتونم حتما جواب میدم در غیر این صورت تاپیک من وهمسرم و یا کلینیک می تونید سوال تون ر ...

من زیاد مشکل خاصی ندارم فقط همسرم سر کوچیک ترین موضوع حساس میشه و عصبی 

وقتی ام عصبی میشه واقعا نمیشع شناختش 

خودشم میگه سر به سرم نزار من خودم بعد ۵ دیقه اروم میشمو میام سمتت ولی اگه دهن بع دهن من بزاری بدتر میشم 

با اینکه خیلی مهربونه دوسشم دارم 

ولی خوب نمیشه که من ساکت باشم اون هز چی خواست بگه 

من مجردم اما یه اقایی اومده خواستگاری که قبلا ازدواج کرده وجدا شده 

سلام. دوست عزیز باید ببینید این مسئله چقدر براتون اهمیت دارد  جزو مواردی است که شما نمی تونید باهاش کنار بیاید یا خیر

اما اگر حساسیت کمتری دارید می توانید ملاقات حضوری داشته باشید و سپس تصمیم بگیرید

ضمن اینکه خود اون آقا .علت طلاق و اینکه رابطه با همسر سابقشون به طور کامل قطع شده و دلبستگی وجود ندارد هم بررسی شود

2706