2737
2734
عنوان

گروه خانومای شاغل

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 258 پست
شستن سرویس بهداشتی و حمام با شوهرمه همچنین پاک کردن گاز (چون من بدم میاد)، گرفتن نون و تیکه کردن و ...

آفرین بر همسرتون.  خوب کمکتون میکنن. ان ه شاءالله همیشه خوب باشن.

من فعلا تو مرخصی زایمانم. شوهرم گفته خیالت راحت همه جوره کمکتم سال بعد. ولی من چشمم آب نمیخوره. البته تو زمان بارداری کمکم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شستن سرویس بهداشتی و حمام با شوهرمه همچنین پاک کردن گاز (چون من بدم میاد)، گرفتن نون و تیکه کردن و ...

دقیقا مثل ما غیر از گاز که مشکلی با پاک کردنش ندارم

ولی شستن گوشت و مرغ و بردن اشغال ها همبا ایشونه به عیر از موارد بالا بقیه اش با خودم

حال متکلم از کلامش پیداست
2728
بچه‌ها به نظرتون واسه ما خانوم.های شاغل که بچه داریم ماشین ظرفشویی ضروریه؟!

آره واقعا واجبه من دارم اگر نبود بیچاره میشدم

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  
چرا اینجا انقدر سوت و کوره؟ نکنه همتون رفتین تل گرام؟؟؟ ما که نداریم باید چیکار کنیم؟ استارتر بیا ...

نه بابا هیشکی تل گرام نیست عزیزم. من دو روز تعطیل بودم . تو خونه هم گوشی دستم نمیگیرم زیاد

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  

اینجا چقد خوبه....منم شاغلم خودم ی شهر شوهرم ی شهر دیگه سر کاره دوس دارم برم پیشش ولی دیگه نباید بچه دار بشیم چون کسی نیس کمک بده و بعد مرخصی زایمان نمیدونم چ کنم

واسه سلامتی نی نی هامون صلوات لطفا...😚
2738

من 10 سال ازدواج کردم از اول ازدواجم هم شاغل بودم. هر دو شاغلیم و هردو با هم میرسیم خونه. بچه هم نداریم هنوز
واقعا همسرم خیلی خیلی خیلی کمک میکنه. یعنی جارو خونه و شستشوی سرویس های بهداشتی با همسرم هست.
کارهای گرد گیری و نظافت آشپزخونه و شستشو ظرف و جمع جور کردن خونه با منه.
ولی میخام اعتراف کنم که 70% کار خونه روی دوش همسرم هست.
یه چیزی بگم دعوام نکنین!!!!! اگه بگم کار با ماشین لباسشویی هم همسرم انجام میده باورتون میشه؟! گاهی میرم سراغ ماشین لباسشویی هی ازش میپرسم الان چیو بزنم بهتره میشوره؟؟:))))) بعد اینقدر میپرسم ازش. کلافه میشه میگه بیا برو نمیخاد کار کنی!!     

عزیزم نمیشه که بچه دار نشید... خیلیا تنها بچه دار میشن .مرخصی زایمان که دارید بعدشم بزار مهدکودک

اخه از 9ماهگی بزارم مهد؟اذیت نمیشه؟😢

بعضی دوستان از 6 ماهگی میزارن خداتو شکر کن نه ماهشه اما اگر تونستی پیش آشنا بزار یا پرستار خوب بگیر

اصن بچه ندارم هنو خخخخ واسه اینده میگم پرستار مورد اعتماد زیاد نیس.راس میگی از6ماهگی؟؟؟بچه اذیته؟

اصن بچه ندارم هنو خخخخ واسه اینده میگم پرستار مورد اعتماد زیاد نیس.راس میگی از6ماهگی؟؟؟بچه اذیته؟

خب آره همه همکارام شما لابد بیمه ات تامین اجتماعی نیست چون تامین اجتماعی شش ماه مرخصی بارداری داره خدمات درمانی شنیدم9ماهه

2706