2752
2734
عنوان

تو شکم ماهی مروارید دیدم 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 62726 بازدید | 496 پست
اونا تو باکس ولنتاین پیارسالم بود عزیزم دکوریه دکور یه اتاقم فانتزیه

اهان.

خیلی با نمک بود خوشم اومد اگه تونستی یه عکس نمای کلی بدی ممنون میشم جهت ایده میخوام   ممنون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برا منم ناهموار هست مال تیبا 25 سال پیش هستن هیچ زایده ای هم بهشون اضافه نشده همون تقریبا 90 تایی ...

عزيزم من فكر ميكنم اوني كه شما داري از همين زينتي هاست كه همه تو بچگي از مكه برامون ميوردن 

من يه انگشتر دارم كه از كريمخان خريدم تو فاكتور نوشته أصل ژاپني 

اما اون مكه اي ها رو همه دارن اونا پلاستيكن 

2731

#تبادل_نظر

تا این لحظه:👁30116بازدید

فکر می کردید پیدا کردن مروارید از شکم ماهی فقط برای قصه هاست.تو تبادل نظر،یکی از خانوما از شکم ماهی مرواردید پیدا کرده!

👇🏻👇🏻

https://goo.gl/RVZBp8

@ninisite

Eft

سلام بچه ها عاشقتونم ک مثل من پیگیر این مروارید تقلبی هستید😘😘با شوهرم ک حرف میزنم عصبی میشه میگه دیوونم کردی با این مرواریدت😂😂

بچه ها گفتم که بردتش طلا فروشی گفتن مروارید نیست ولی شوهرم گفت فشارش دادم دورش شکسته پودر شده داخلش مروارید بوده قشنگ رنگ مروارید ک براق و صدفی و ایناس

حالا گذاشتتش میش پسر عمش قراره ی نفر بیاد ببینتش

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
عکس ماهی هم بزار😆

ماهیو فشار داده مرده😂😂😂😂😂😂

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
2706