2737
2739
عنوان

تو شکم ماهی مروارید دیدم 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 62527 بازدید | 496 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرمروارید بود فروختی با ما شریکشو. چون کلی انرژی گذاشتیم   که نصفه شبی تنها بهش فکر نکنی  

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
مگه میشه 😐😐😐 من چن سال پیش یه تیکه شهاب سنگ از داییم گرفتم خودش پیدا کرده بود  گمش کردم حی ...

داداش منم یه تیکه شهاب سنگ وسط کویر پیدا کرده بود واقعا فرق داشت با سنگای زمین بردم پژوهش سرا یه تیکشو جدا کردن واسه ازمایش  شهاب سنگ بودنشم تایید کردن.از مشت دست بزرگتر بود

2731
واقعا مروارید ارزش داره  من یه گردنبند مروارید دارم مال 5 سالگی یا 6 سالگی من که بابا از مکه ب ...

اون مرواریدا الکین.برا زینتن.مروارید اصل میزاد.یعنی هرچند وقت یه بار یه دونه تعدادشون زیاد میشه .مثلا رو گردنبندت 10تا مروارید داری بعد یه ماه میبینی شدن 11تا.اون مروارید اصله

Dunya Anneme deyme noulur
2740
اون مرواریدا الکین.برا زینتن.مروارید اصل میزاد.یعنی هرچند وقت یه بار یه دونه تعدادشون زیاد میشه .مثل ...

چیییییییی 

عزیزم مروارید اول یه چیزی مثل شن بعد وقتی صدف میخورد یا وارد صدف میشه کم کم آنجا تبدیل به مروارید میشه مگه موجود زنده هست که زایشما داشته باشه یا جفت گیری کنه

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
من چرت و پرت نمیگم.حتما جست و جو کن پیدا میکنی 

عزیزم شما هم یه سرچیزی کن 

چیزی که خودش تو بدن صدف تولید میشه زادو ولد داره به نظرت 

یا ، گوهری است معمولاً سفید و درخشان که در اندرون برخی از نرم‌تنان دوکفه‌ای مانند صدف مروارید به وجود می‌آید.

وقتی جسمی خارجی مانند ذره‌ای شن بین صدف و پوسته او قرار بگیرد جانور لایه‌هایی مرکب از ماده آلی شاخیکونچیولین و بلورهای کلسیت یا آراگونیت را به دور جسم خارجی ترشح می‌کند. از این لایه‌های هم‌مرکز رفته رفته مروارید شکل می‌گیرد. مروارید با جنس دیواره درون صدف یکسان است. شکل مروارید اغلب نزدیک به کره است هرچند به شکل‌های دیگر مانند گلابی و دکمه و حتی شکل‌های نامنظم هم دیده می‌شود. درشتی آن به درشتی دانه خشخاش تا تخم کبوتر است. رنگ مروارید اغلب سفید است ولی ممکن است به رنگ‌های صورتی و زرد و سبز و آبی و قهوه‌ای و سیاه نیز دیده شود. در خلیج فارس و گوهری0 و گوهری1 صید می‌شود. در گوهری2 پرورش مروارید نیز رایج شد. برای تهیه مروارید پرورشی (که گاه مروارید مصنوعی نیز نامیده می‌شود) با سوراخ کردن پوسته صدف، یک قطعه مروارید بسیار کوچک را در درون صدف قرار می‌دهند تا جانور لایه‌هایی به دور آن ایجاد کند.

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
اون مرواریدا الکین.برا زینتن.مروارید اصل میزاد.یعنی هرچند وقت یه بار یه دونه تعدادشون زیاد میشه .مثل ...

😂😂😂😂

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک