2733
2734
عنوان

بارداری خارج رحمی و جراحی باز

134 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من بخاطره بارداری خارج رحمی جراحی باز شکمی انجام دادم و متاسفانه لوله سمت راستمو از دست دادم و جراحم حین عمل به لوله سمت چپم دقت کرده بودن و به من گفتن نیازی به عکس رنگی نیست 

حالا خواستم ببینم اونایی که بارداری خارج رحمی داشتن عکس رنگی گرفتن؟

واسه اطمینان از سالم بودنش، عکس رنگی بگیر.

حداقل اگه خدانکرده مشکلی داشت، درمان رو شروع کنی و زمان رو از دست ندی

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
واسه اطمینان از سالم بودنش، عکس رنگی بگیر. حداقل اگه خدانکرده مشکلی داشت، درمان رو شروع کنی و زمان ...

واقعیت خیلی میترسم از عکس رنگی 

بعد دکتر خودمم گفت من حین عمل دیدم و اونیکی لوله سالم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستم بتات چند بود؟ هفته چند فهميدن خارج رحمي هستش ؟؟؟؟

وقتی سه روز پریودم به تاخیر افتاد بتام ۱۶۴ بود دقیقا تو ۶ هفتگی لکه بینی پیدا کردم و رفتم بیمارستان که بتام سه هزار و خورده ای شده بود

وقتی سه روز پریودم به تاخیر افتاد بتام ۱۶۴ بود دقیقا تو ۶ هفتگی لکه بینی پیدا کردم و رفتم بیمارستان ...

يعني تـــو سونو ساك رو ديده بودن؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
اخه من هفته پنج رفتم گفتن فقط ساك هست احتمال داره خارج وحم باشه ؟

نه عزیزم اگه ساک دیده شده دیگه کلا خارج از رحمی رد میشه انشالله که قلبشم زودتر تشکیل بشه

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
2738
واقعیت خیلی میترسم از عکس رنگی  بعد دکتر خودمم گفت من حین عمل دیدم و اونیکی لوله سالم بود

من داشتم لوله چپم هم درآوردم ، عکس رنگی گرفتم ازرحم اما نه واسه اینکه ببینم حامله ام یانه ولی خییییلی برای من دردداشت ، بعدااز خارج‌رحمی تقریبا شش ماه بعد حامله شدم الان پسرگلم شش ماهشهپ، منم اونوقت ازبتام متوجه‌شدم حامله هستم 

من داشتم لوله چپم هم درآوردم ، عکس رنگی گرفتم ازرحم اما نه واسه اینکه ببینم حامله ام یانه ولی خییییل ...

میشه بهم بگید دلیل بارداری خارج رحمی قبلی شما چی بود؟
کجا عکسبرداری و انجام دادید؟
بعد از چند ماه اقدام دوباره باردار شدید؟
متشکر

میشه بهم بگید دلیل بارداری خارج رحمی قبلی شما چی بود؟ کجا عکسبرداری و انجام دادید؟ بعد از چند ماه اق ...

عزیزم دلیل خارج‌ازرحمی مشخص نیست ولی عذرخواهی میکنم وقتی رابطه برقرار کردی یه ربع پاهات وبالا بگیر زود پانشو ، بعد من کرمانشاه هستم ، بعد شش ماهم باردارشدم 

عزیزم دلیل خارج‌ازرحمی مشخص نیست ولی عذرخواهی میکنم وقتی رابطه برقرار کردی یه ربع پاهات وبالا بگیر ز ...

خداروشکر که باردار شدی عزیز 

خدا کوچولوتو برات حفظ کنه 

بارداری اولت چند ماه بعد باردار شده بودی؟