2733
2734
عنوان

دعانویس، سحر و جلدو

368 بازدید | 10 پست

اگه دنبال دعا و دعانویس هستید چند دقیقه وقت بزارید بدور از هر نوع قضاوتی با عقل و منطق خودتون این کلیپو ببینید.

مطمین باشید ضرر نمیکنید.

http://s9.picofile.com/file/8316876342/4.mp4.html

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

۳۰ دقیقه 😥😥

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارزششو داره بخوام حرفاشو بگم تاثیر خودشو نداره

گوش میدم دوستم 🌹

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731
بگو حرفاشو شیدا

ببین در مورد دعا نویساست

اینکه با اجنه در ارتباطن

از آینده خبر ندارن

دو سه موردم از کسایی که میگه که از این طریق بلا سرشون اومده

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
ببین در مورد دعا نویساست اینکه با اجنه در ارتباطن از آینده خبر ندارن دو سه موردم از کسایی که میگه ...

اره گوش دادم . جالب بود. ولی تو این زمونه دعا نویس واقعی وجود نداره

اره گوش دادم . جالب بود. ولی تو این زمونه دعا نویس واقعی وجود نداره

خواهش می کنم عزیزم.

واقعی و غیر واقعی نداره که همشون پدر ملتو درمیارن

خواهش می کنم عزیزم. واقعی و غیر واقعی نداره که همشون پدر ملتو درمیارن

وقتی کسی میره دعای منفی میگیره و با دعا و قران نمیتونی رفعش کنی مجبوری. من رفتم و کلی هزینه کردم حتی همشون در مورد نوع طلسم درست و شبیه هم میگفتن ولی گفتن تو قبرستون دفن شده و قابل باطل شدن نیست. من به اجبار مراجعه کردم.

وقتی کسی میره دعای منفی میگیره و با دعا و قران نمیتونی رفعش کنی مجبوری. من رفتم و کلی هزینه کردم حتی ...

الهی بترکن

این بلا سر خودمون اومده واسه همین این کلیپو گذاشتم

الان میگم تاخدا هوای منو داره هیچ احدالناسی نمی تونه کاری کنه

واسه این طلسم اگه باورش داری با یه مرجع تقلید صحبت کنید یا کسی مثل آیت الله جوادی آملی

پنج شنبه ها قم پرسیدم ملاقات مردمی داره