2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو نوجوانیم از پسر خالم خوشم میومد بعد ازدواج کرد..تولد گرفتم دوستای دبیرستانمو دع ت کردم دختر خا ...

😂😂😂😂😂😂

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731

من سنم کمتربودجوگیرزیادشدم😶

امادوست شوهرم آدم جوگیریه یه بارزمستون رفتیم باغ

آب داخل استخروحشتناک یخ بود من دستمو زدم توی آب گفتم وای چه سرده دل میخادکسی بپره توی آب

دوست شوهرم گفت من میپرم😐

گفتم ای بابا مگه میشه

ببخشیدمردک دیوانه کاپشنش درآوردپرید

وااای بیچاره داشت میمردباکمک شوهرم اومدبیرون عیدبیدمیلرزید وقیافش انگار مرده ازگور دررفته😑

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
اره عزیزم پری شب خونه یکی از جاریام بودیم بعد یه جاری دیگه دارم وقتی شوهرش یه کاری براش بکنه که خوشح ...

قاعدتا امتیاز خونه 😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

جوگیر نشدم ولی هول چرا

تو قرار اول با شوهرم بستنی شکلاتی و به مانتوم دور دهنم دستای شوهرم رو کش ماشینش کف ماشین مالیدم😐توشکمم هیجی نرفت

دستام‌میلرزید😂😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
انقدر زیاده میترسم بگم.. میترسم در حقشون اجحاف بشه..یکی از یکی والا تره😆😅

خام صاف چطوری؟

یکی به دادم برسه ..این همه بغضو کم کنه..به غم بگین یکی دوروز..منو فراموشم کنه..یکی اینجا شبو روز خیلی بیقرارته..نمیدونی این دیوونه چقدر چشم به راهته..روزا شده کارمن هی مرور خاطرات..بگو این دل دیگه چقدر بمیره برات..شبا این دیوونه تو تنهایی هاش باعشق تو سر کرده..نم بارونو خیابون خاطراتو دوبرابر کرده..گاهی وقتها زود به زود این دله من واسه ی دلت تنگ میشه..تنها راه عشقو ابراز علاقم همین اهنگ میشه..

پربازدید امشبم مشخص شد 😄😆😆😩من برم لالا

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

وايييي دوستتت خيلي بد جوگيررر شده بود 😅😅😅😅😅 من خودم سنبل جوگيري و سوتيم 😥😥 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
امیلللللییییی😢😢😢😢💖💖💖❤❤❤❤❤کجا بودددددی وای باورم نمیشه 😍😍😍😍😍

سوگلی جونم😢😢😢چن روزه برگشتم

از امتحان حسابداری خلاص شدم😆😆😆الانم درخدمتیم💝💝💝💝💝

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
با منی؟؟؟ یکم بیشتر دقت کن ببین دقیقا با خودمی یا پشت سریم🙈😂😂😂😂😂😝😝😝😝😍😍😍😍😍

با خوووود،پگـــــولم😎

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.
2706