2733
2739
عنوان

کی بیبی چک بزارم

172 بازدید | 12 پست

سلام .به راهنمایی تون نیاز دارم من 11 این ماه اخرین روز پری بود که بعدش سه بار شب درمیون نزدیکی داشتم دوره هام 22 روزه س.امشب بیبی گزاشتم منفی بود به نظر شما زود گذاشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زود زدی 

من خودم دوره هام ۲۹ روزس ۶ روز تاخیر منفی ۱۰ روز که شد زدم مثبت شد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

اگه گذشته بذار دیگه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

بعضی علایم رو دارم مثلا عصرا یه ههو حالت تهوع خفیف میگیرم فکر میکنم داره پری میاد داغ میشه بدنم.برای همین فکر کردم اگر بیبی رو امتحان کنم ممکنه جواب بده.راستی حس میکنم سمت چپ تخمدانم سفت شده مثل نبض میزنه.دوست دارم زودتر بفهمم چه خبره اونجا

2738

من همون روز که قرار بود عادت بشم گذاشتم مثبت بود، الان بچه ام۵ ماهشه

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
سلام منم فك ميكنم باردارم جند روز بعد اقدام بايد بي بي كذاشت ؟جوابش مثبت كاذب هم ميشه ؟؟ببخشيد استار ...

من سر بارداری اولم 3 روز مونده به پری مثبت شد.ولی شنیدم باید از اخرین روز قاعدگی 20 روز بگذره