2733
2734
عزیزم شاید اب کم میخوره و یبوست داره ، یبوست باعث نفخ شدید میشه . میتونید اول نبات رو داغ کنید و نعنای خشک بریزید و اخر سر هم کمی عرق نعناع اضافه کنید . ولرم که شد بدید بخوره .
صاحب اراده فقط پیش مرگ زانو میزند؛آن هم در تمام عمر یک بار بیشتر نیست!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییییییییییییییییییییییییییییییییی پرناز خان این بچه مال خودتونه ؟ پسره یا دختر ؟ چه چشمایی داره ماشالله دلم رو برد ، دختر باشه عروسم میکنی ؟ بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس
2731
واییییییییییییییییییییییییییییییییییی پرناز خانم این بچه مال خودتونه ؟ پسره یا دختر ؟ چه چشمایی داره ماشالله دلم رو برد ، دختر باشه عروسم میکنی ؟ بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس
دختر من هم همین مشکل رو داشت ...دکترش قطره دایمتیکن تجویز کرد الان خیلی بهتره..البته من حدس زدم ممکنه به لاکتوز شیر هم حساسیت پیدا کرده باشه و بهش شیر لاکتوزفری میدم ..خودم هم شیر بدون لاکتوز میخورم...درباره نعناع من فکر میکنم ندی بهتره چون اولا یبوست میاره دوما دوز دقیقش رو ما نمیدونیم و ممکنه کار رو خرابتر کنه
ممنون از همه ولی پسر من یبوست نداره بلکه مزاجش یک کمی هم نرم تر از حد معمول هستش. آب هم خوب میخوره همین باعث تعجب من شده که این همه نفخ از کجا میاد!!!!
ببخشید یه سوال؟ مطمئنی نفخه ، از کجا می فهمی که نفخ کرده؟ چون من نمی تونم بفهمم . یه مدت فکر می کردم دلش درد می کنه شبا بیدار میشه ا ما بعدش فهمیدم از دندونشه. میشه راهنماییم کنی که علائم نفخ چیه؟