2733
2734
عنوان

آموزش رانندگی

6161 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من ده ساله گواهی نامه گرفتم اما چون نمی تونم فاصله ها رو تشخیص بدم از ترس تصادف رانندگی نمی کنم تازگیا همسرم می گه بشین پشت فرمون و من از ترس یخ می کنم لطفا کمکم کنید چجوری بتونم فاصله ها رو تشخیص بدم

مثلا فاصله از جدول رو نمی تونم تشخیص بدم همسرم میگه چرا وسط خیابونی کنارتر بیا اما من می ترسم بزنم به کناره های جدول،یا در دور زدن میترسم ماشین بزن به کناره ها

خیلی حیاتی هست لطفا کمکم کنید،آبروم داره میره،در ضمن همسر راضی نمیشه برم آموزشگاه می گه خودت باید یادبگیری،ما هم ماشینمون نو هست می ترسم بزنم به جایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل شما بودم تابستون سه جلسه رفتم و ترسم ریخت .اینم بگم شوهر منم راضی نبود که با اموزشگاه تمرین کنم.الان راحت میشینم پشت فرمون واز اینکه به حرف شوهرم گوش ندادم راضیم

2731

چند سری که بشینی اندازه ماشین دستت میاد. برا پارک کردن میخ برف پاک کن سمت راست رو در نظر بگیر هر وقت جدول رو از اونجا دیدی فرمونت رو برگردون. نه به جدول میزنی نه فاصله دار پارک میکنی. 

❤❤❤حال خوبیه که دارمت ❤❤❤

اوایلش عادیه

منم اصلا فاصله ها رو متوجه نمیشدم میخواستم پارک کنم قشنگ دومتر با جدول فاصله داشتم

سعی کن مسافت کوتاه رو اول رانندگی کنی یه مسیر تکراری

من تا یک ماه اول فقط تا خونه ی مامانم که دوتا خیابون باهام فاصله داره میرفتم و میومدم

بعد از یکی دوماه یکم وضعیتم بهتر شد جاهای یه ذره شلوغ تر میرفتم فاصله ها رو دیگه یاد گرفتم

رانندگی تمرین میخواد

الان رانندگیم از اقایون هم بهتر شده

فقط اعتماد به نفستو حفظ کن

من پارسال کلاس میرفتم..مربیم میگفت وقتی میخوایی سمت راست پارک کنی باید اینقدر نزدیک جدول کنار خیابون بشی..که از دید تو جدول بیفته بین دو تا برف پاک کن..

اینطوری فرمولی میشه فاصله هارو فهمید..البته ممکنه اینی که من میگم از زاویه دید شما یکم فرق داشته باشه..

میتونین یکی دو جلسه با یه مربی برین ازش بخوایین اینطوری بگه بهتون

مرغی که انجیر میخوره...نوکش کجه..😊😊
2740
چند سری که بشینی اندازه ماشین دستت میاد. برا پارک کردن میخ برف پاک کن سمت راست رو در نظر بگیر هر وقت ...

من کلا وقتیمستقیم وسط خیابونی دارم میرم خیلی فاصله از جدول دارم اما همش فکر می کنم دارم میزنم به کناره ها،کجای ماشین رو باید در نظر بگیرم که موازی جدول باشه تا فاصله ام خوب باشه،کلا فاصله از کنار برام سخته

متشکرم دوستان برام دعا کنید چیزی که اعتماد بنفسم رو کم کرده ماشین خیلی گرون همسرمه،میترسم بزنم به جایی،هرچی به همسرم می گم یه ماین ارزون واسه من بخر که با خیال راحت رانندگی کنم میگه باید با همین یاد بگیری،همسرم این ماشینش رو بیشتر از من دوست داره اگر بزنم به جایی واویلان

من پارسال کلاس میرفتم..مربیم میگفت وقتی میخوایی سمت راست پارک کنی باید اینقدر نزدیک جدول کنار خیابون ...

متشکرم واسه وقتی دارم مستقیم میرمو کنارام ماشین هست چجوری تشخیص بدم بهشون نزنم ،یا نرم تو گارد کنار خیابون

من کلا وقتیمستقیم وسط خیابونی دارم میرم خیلی فاصله از جدول دارم اما همش فکر می کنم دارم میزنم به کنا ...

برو بغل جدول پارک کن و همون مسیر رو تا انتها بغل جدول رانندگی کن باز همون مسیر رو دنده عقب و کنار جدول برگرد. چند بار تکرار کن فاصله ها دستت میاد.  

❤❤❤حال خوبیه که دارمت ❤❤❤
2706