2737
2734
عنوان

قرمزی نوک آلت تناسلی پسر یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 26424 بازدید | 23 پست
عزیزززم.انشالله همیشه سلامت باشه.پس چیز مهمی نیست. که یادت نمونده.من پماد ویتامین آ چشمی زدم و پوشکش ...

سلام.پسر منم مثه پسر شما شده.چیکار کردید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

سلام خانومی.پسرتون بهتر شد؟مشکلش دقیقا چییه؟چند سالشه؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرتون چند ماهشه؟

چیزی نیست.من از دکتر پرسیدم.گفت فقط قبل از پوشک کردن با روغن بچه چرب کن.ولی تجربتا خودم فهمیدم وقتی ادرار چند ساعت بمونه اینجوری میشه.با هر بار ادرار عوض کن.خوب میشه

خدایا خودت پناه دلم باش.
سلام خانومی.پسرتون بهتر شد؟مشکلش دقیقا چییه؟چند سالشه؟

نوک التش،همون قسمت که ادرار میاد بیرون،قرمز و ملتهب شده.۷ ماهشه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2728
نوک التش،همون قسمت که ادرار میاد بیرون،قرمز و ملتهب شده.۷ ماهشه

بهتره انشالا؟پماد تتراسایکلین چشمی زدید براش؟پماد ویتامین A چشمی هم خوبه

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
پسرتون چند ماهشه؟ چیزی نیست.من از دکتر پرسیدم.گفت فقط قبل از پوشک کردن با روغن بچه چرب کن.ولی تجربت ...

ممنونم عزیز

پسرتون خوب شد؟

خیلی بهتر شده.ولی کامل نه

2738