2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم میخواد تولد دخترشو خونه من بگیرهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 172 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا...

بنظرم هر حرفی که دوست داری و روت نمیشه رو بگو شوهرت بگه تا یاد بگیرن سری بعد خودشون نبرن و خودشون ندوزن و اینکه هیچ وقت کاری که خلاف میلته رو انجام نده اونم واسه ملتی که زود خوبی ها یادشون میره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2728
2740
دوست ندارم خب...خونه ام.تازه اس..اونا بچه زیاد دارن...خراب کاری زیاد میکنن.ی عید ک میان کل خونه بهم ...

شما خط آخر پست قبلت نوشتی که به همسرت گفتی اگه بگی اونا میفهمن که من ناراضیم و من آدم بده میشم.خب حقیقت اینه که ناراضی هستی دیگه چرا میخوای وانمود کنی که راضی هستی؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
من خودم خوشحال میشم بتونم ی کاری برا ی نفر دیگ بکنم کلی ام ذوق میکنم تازه

عزیز اگ.خونت تازه عروس باشه هم؟؟؟اخه من هنوزهمه وسایلم نو هستن....و درضن هنوز واس بچه خودمم نگرفتم..اره اگ قبلا واس بچم گرفته بودم الان هیچم نبود

جرات دااااری بگی....میگن اولین تولده خواستیم بگیریم ببین چ حرفا میزنه....تولد 5 سالگی دخترشه...

وظیفه ندارین که خونه شما تولد باشه چه اولی چه آخری،مگه وظیفتونه که اولیش باشه؟؟؟

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بهشون بگو همون روز عروسی دعوتی کارت عروسی رسید دستتون و باید برین..اابته شوهرت بگه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
من موندم چرا خونه مادرش نمیگیره

حتما خونه مادرش کوچیکه.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄