2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم میخواد تولد دخترشو خونه من بگیرهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 172 پست
من برعکس شماها توانایی گفتن حرف حق رو دارم. شماها ترسویین.

وای چقد پر دل و جراتی شما خوش بحالت  یه کف مرتب 👏👏👏👏👏👏

خدایا یه دل از جنس سنگ بهم بده تا یادم بره از کسی توقع محبت نداشته باشم  مرسی 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من چ کنم؟؟؟؟؟؟ب همسرم میگم فردا زنگ بزنه و بگه چی؟؟؟؟؟

بسپر به خودش   مردا راحت تر  موصوع و بیان میکنن  انقدم فکرتو در گیر نکن   اگر احیانا  پرو بازی در اوردن و انداختن همه وسایل (مبل و فرش و دکوری شکستنی) جم کن تو یه اتاق     بعد بگو من فرشام نو بودن جم کردم خودتون بیارین   و اینا  یکی از دوستا خیلی خوب راهنمایی کرد 

خدایا یه دل از جنس سنگ بهم بده تا یادم بره از کسی توقع محبت نداشته باشم  مرسی 😔

استارتر امیدوارم از حرفی که زدم ناراحت نشده باشی حرفی بود که توی دلم بود یه وقت هایی همه به یه تلنگر احتیاج داریم تا به خودمون بیایم حالا بستگی به خودمون داره که تلنگر بخوریم یا نه.من قبل از گفتن حرفم میدونستم یه عده ممکنه بریزن سرم ولی انتظار نداشتم کسی بخواد بخاطر یه جمله که غیر مستقیم و تو لفافه گفتم بهم توهین کنه و فحش بده.من که اونایی رو که بهم توهین کردن و فحش دادن رو نمیبخشم و اسم های کاربری شون رو یادداشت کردم تا به وقتش دلمو که شکستن ببرم به دادگاه عدل الهی و واگذارشون کنم به خدا.اما شما خودت خیلی محترم بودی من لیسانس روان شناسی بالینی دارم از استادهام یاد گرفتم که همیشه شجاعت گفتن حرفی که توی دلم هست رو داشته باشم اگه دوست داری بهت درخواست میدم تو خصوصی بهت میگم راه حل مشکلت چیه.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2728

من به استارتر حق میدم ناراضی باشه خواهر شوهرش داره این وسط سو استفاده میکنه خودش خونه داره ولی هم می خواد پای خانواده شوهرو ببره هم خرابکاری و تمیز کاریو بندازه تو خونه عروس. من بخدا روم نمیشه صد سال اصلا یه همچین چیزیو به داداش و زن داداشم عنوان کنم اینا خیلی پر روین خدایی

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

شوهرت بگه مانشستیم فکرکردم میان خانه وزندگیم راخراب میکنن بهش بگه سالی یکبارمیخاهی تولدبگیری خانه خودت بگیرحالاشایدباخانواده شوهرتم بهترشدی وکینه رابریزدوروتازه بهانه کنه بگه اگه خانواده شوهرت بفهمنن کدورت زیادمیشه وصلاح نیست 

واقعامن بودمم خجالت میکشیدم چنین پیشنهادی بدم چه خانه نوباشه چه کهنه چون میگفتم به هرحال شایدزحمت بشه برای ان طرف ماخودمون یک لیوان چایی یایک قطره چیزبریزه روفرشمون خیلی عصبانی میشیم حالافکرکن اگه مهمونی ازکسی دیگه باشه چی میشه

کاربر ۳ کلا چیزی به اسم شخصیت نداری

من دانشگاه سه واحد شخصیت پاس کردم پس بدون از امثال تو بیشتر شخصیت دارم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

من چون خونم بزرگه پارسال خواهرم جشن پسرش و خونم گرفت من خودم مشكل ندارم و دوست دارم أگه اين جورى بتونم كمك كنم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2740