2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین.بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از چن دقیقه دیدی ک دو خط شده؟

من اصلا ندیدم چن ثانیه بود یه خط افتادم بعدم اعصابم خورد شد انداختمش

الان دیدم

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍

چطوری تونستی بعد چند ثانیه بیخیالش بشی خو اینکه الان میگه مثبته

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728

به نظرم یه بی بی دیگه بهتر از تاپیک و بی بی یه هفته پیش تو سطل جواب میده ها 

خاله جونا میشه سلامتی کوچولوم یه صلوات مهمونمون  کنین ممنون با ضربان قلبت زندگیمون ضربان جدید گرفت عشق مامان 
واسه منم چند دقیقه که صبر کردم مثبت شد آزمایش خون بده یا دوباره بی بی چک بگیر 

خو مثبت بود باردار بودی؟

وای دلم...😂😂😂😂دیوونه دوباره رفتی تو سطلو دیدی؟؟؟؟؟پاشو یکی دیگه بزار به اون اعتماد نکن اصلا کلا به بی بی اعتماد نکن به نظرم برو آزمایش بده.خیالت راحت میشه چیه هی بی بی بی بی 

این عکس مثبته،،،اگه تا ده دقیقه افتاده باشه،،،ولی میگید یک هفته،،،،،احتمالش ولی زیاده،مبارکه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2740

اووه یک هفته پیش بوده

خب دوباره بی بی بزن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خوب دلت اومده بندازیش من تادوسه روزنگه میدارم😄میگم شایدفرجی شد😁

خخخخخ😂😂😂😂😂منم مال24روز پیش روهنوز دارم هر روز نگاش میکنم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

منم دقیقا همین جوری شدم . بی بیم منفی شد انداختم سطل فردا دوباره استفاده کردم بازم منفی بود اومدم بندازمش تو سطل دیدم دیروزی مثبت بوده 😍😜 در همین فکرا بودم دیدم دومی هم مثبته. 

مثبته عزیزم مبارکت باشه

از آخرین باری که عاشق شده ام دیگر نمرده ام 😜
این عکس مثبته،،،اگه تا ده دقیقه افتاده باشه،،،ولی میگید یک هفته،،،،،احتمالش ولی زیاده،مبارکه

اصلا نگاه نکرم همون اول دیدم منفیه انداختم یه فوشم دادم بش

الان دیدم

ای خدا😭

منم دقیقا همین جوری شدم . بی بیم منفی شد انداختم سطل فردا دوباره استفاده کردم بازم منفی بود اومدم بن ...

وای خدایاااااااا😍😢

2706