2737
2734
عنوان

کدبانو ترین خانومی که اطرافتونه کیه؟از لحاظ خانه داری و کدبانوگری

| مشاهده متن کامل بحث + 7361 بازدید | 71 پست
منم مي خواستم همينو بگم😆😆😆

بگو عشقم😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این خانم خیلی عالیه

اما خب چندتا نکته هست

یکی اینکه بچه کوچیک نداره

دوم اینکه پول داره

سوم اینکه معلمه.. معلما چون تو فضای خاصی که هستن مدلاشون نسبت به بقیه بیشتر این سبکیه

یعنی ظواهر قشنگی دارن

هروقت چیز خاصی واسه ارائه نداشتی ولی به بهترین و تمیزترین شکل پذیرایی کردی و از پس زندگی براومدی کدبانویی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
خوب زندایی شما عامل کدبانوییش پولداریشونه 😐

نخیرم چه ربطی داره بعضیا کدبانو گری تو خون شونه پولم نداشته باشن با حداقل چیزا هم کدبانو گریشونو نشون میدن

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  

منم بدم نمیاد تند تند رخت خواب هامو بدم اوتوشویی ولی پولش 😞پس بنابرین چون کمر ندارم خودم بشورم میمونه هی 

من بشدت به تمیزی علاقه دارم ولی یه سری کارا پول میخواد فقط

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
هروقت چیز خاصی واسه ارائه نداشتی ولی به بهترین و تمیزترین شکل پذیرایی کردی و از پس زندگی براومدی کدب ...

دقیقا منم منظورم همین بود حالا جدا از زن داییم بعضیا ذاتا کدبانوان خونه خیلیا رفتم با حداقل چیزا کدبانو گریشونو نشون دادن

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  
دقیقا منم منظورم همین بود حالا جدا از زن داییم بعضیا ذاتا کدبانوان خونه خیلیا رفتم با حداقل چیزا کدب ...

بله عزیزم😊

2706