2752
2739
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123760 بازدید | 240 پست
سلام بابای کودک. شما هزار تا راه داری که خانمت رو جذب کنی قبل از این که به این رابطه فکر کنید بهش ابراز محبت کنید نوازشش کنید از احساساتتون براش بگید حتما جواب میده.من خودم با شوهرم خیلی صحبت کردم الان یه مدته که از محل کار بهم اس ام اس عاشقانه میده و خیلی احساس خوشبختی میکنم و از رابطمون خیلی لذت میبرم.خانم ها بعد از روابط عاطفی به روابط جنسی هم فکر می کنن.بعد هم این که همسر شما باردار هستن و خیلی از خانم ها در این دوران سرد میشن شرایطش رو درک کنید.
آیدا خانم باور کنید همه کاری انجام دادم اما بی فایده بوده
اینایی که میگین انجام دادم اما دیگه خسته شدم
باور کنید بعضی وقتها از همه چیز خسته میشم
این مساله مربوط به دوران بارداری نمیشه
از 2 -3 ماه بعد از ازدواج این مساله خودش رو نشون داد و بارداری بهانه ای شد که همه چیز رو خاموش کنه
اکثر خانمها توی همین موضوع نوشتن که خیلی علاقه به 3 ک س دارن ولی یعنی واقعا میشه یه خانم هیچ احساسی نداشته باشه ؟
اگه کسی میتونه راهنمایی که ممنون میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.خیلی وقت بود که این تاپیک خوابیده بود ولی من الان بازم به مشکل برخوردم و اومدم با دوستانی که شوشوهاشون مثل شوشوی من بی‌احساسن درددل کنم.شوهرم بعد از اعتراض‌ها و غرغرکردن‌های من یه مدت کمی بهتر شده بود مثلا از سر کار بهم اس‌ام‌اس میداد ولی مثل یه وظیفه که مجبور بود انجام بده ولی بازم برگشتیم سرجای اول.االان چند وقته یه رمان خارجی گرفته از سر کار میاد اون میگیره دستش. دیگه نه حرفی نه گردشی.منم باهاش قهر کردم اونم از خدا خواسته یا میشینه پای فیلمهای خارجی دوبله نشده بدون زیرنویس که من حالم به هم میخوره(کلا عاشق فیلم) یا این رمان لعنتی دستش. آخخخخخخخخخخخخ که چقدر دوست دارم مجرد بودم و یه دوست پسر عشقولانه باحال داشتم.یا حداقل یه شوهر بااحساس داشتم که نازم می‌کشید و .......به خدا عین عقده‌ای ها شدم. الان چندوقته که تو روابطمون خیلی سرد شدم اگر یه ماهم رابطه نداشته باشیم عین خیالم نیست شدم مثل خودش. یه برنامه ریختم کلا از زندگیم حذفش کنم فکر کنم اصلا نیست به کارای خودم برسم خودم سرگرم کنم دیگه انقدر آویزونش نباشم اصلا بهش نگم بیا حرف بزنیم بریم گردش اس‌ام‌اس بازی کنیم و این حرفا
ایدا جوون اگه تو با همسرت خوب بودی و اون خوب نشده که پس واقعاااا مشکل از اونه .
ولی ایشاااالله شوهرت به زودی زود همونجوری که می خوای بشه .
اما اینجوریم که فکر می کنی اگه احساسی باشه خوبه . انجور نیست واقعاااا .
مرد احساسی خوبه . اما زیادش هم پر توقع میشه , هم کلافه می کنه ادم روووو .
باهاش بیشتر صحبتتتتت کن .
خسته نشوووو . بالاخره جواب میگیری .
اگه دیدی بیخیاله تو هم بیخیال شوووو و کار های خودت و انجام بده و حالشو ببر .
2731
همسر من تو ابراز محبت خوبه ولی تو ثکث سرده!
شور وهیجان اولیه نیست دیگه:(

ولی مرسی از مقاله یکتا جان خیلی مفید بود
من فک کنم زیادی خوب وانسان دوستم
فهمیدم باید با اعتماد به نفس تر و قوی تر وبی رحم تر ظاهر بشم چون شوشوم هم از زن با اعتماد به نفس ومقتدر خوشش میاد شاید همون باعث جذبش بشه
در حالی که شخصیت من فوق العاده ملایم ومهربانه
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
فکر کنم خیلی از خانومها با شدت و ضعف های مختلف این مشکلو دارن.ولی بنظر من نمیشه ذات ادمها رو تغییر داد. شاید کمی بهتر بشن ولی ایده ال ما نمیشن. شاید بهتر باشه به محاسنشون بیش از معایب توجه کنیم.ادم وقتی ازدواج میکنه فکر میکنه زندگی همش عشقولانه و این حرفهاست ولی در عمل اینطور نیست. منم گاهی چقدر دلم میخواد شوشو نازم رو بکشه ولی این نیاز رو درک نمیکنن.
لیلی جان حق با تو. خدایی شوشوی منم خیلی محاسن داره خیلی بامسئولیت و صبوره اصلا به من گیر نمیده و هزار تا حسن دیگه ....ولی من خیلی خسته‌ام ازش زده شدم از بی‌تفاوتی‌هاش از اینکه باید صد بار ازش بخوام تا یه بار نوازشم کنه خیلی پشیمونم که زود ازدواج کردم آخه من 24 سالمه شوشو 10 سال از من بزرگتره تازه یه بچه 1 سال و نیمه هم دارم(به خاطر سن شوشو زود بچه‌دار شدم) تازه اهل گردش و تفریح هم نیست....از اول همینجوری بود ولی من گفتم من میتونم عوضش کنم چون من خیلی شاد و شنگول و رمانتیک بودم. ولی الان دیگه خودم عوض شدم.
الان 3 روزه با شوشو سرسنگین هستم میخوام یه مدت اینجوری باشم شایدم برای همیشه منم میخوام مثل خودش به کارای شخصیم برسم و بیخیالش بشم البته دعا کنید که وقتی اومد برای آشتی شل نشم بازم آویزونش بشم
راستی یه چیزی خانوادش هم اینجوری هستن من که میرم خونشون حوصله‌ام سر میره کلا زیاد با هم حرف نمیزنن خیلی هم بی‌احساسن اگه چند ماه نریم خونشون پا نمیشن بیان به نوه‌شون سر بزنن.
بچه‌ها هیچ کس نیست جواب من بده گریهههههههههههههههه یعنی شوشوهای همه بااحساس شدن؟؟؟الان 3 روزه باهاش قهرم انگار نه انگار به کارهای روزمرش میپردازه!!!!در عوض من خودم دارم داغون میشم اعصابم به هم ریخته چی کار کنم منم نسبت بهش بی تفاوت باشم؟
تو هم مشغول علاقه مندی های خودت شو وزیاد تحویلش نگیر تا خودش بیاد جلو
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!