2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندتا شعر جواتی بلدم.......

من خواهر دامادم
من خرم و دلشادم
ماشاله به جونم
آخه همه چی تمومم
من منم و من منم خواهر داماد منم
جای من بالا بزارید اصل کاری هم منم

و همچنین برا مادر داماد
2728
آهای البالو خشکه

هر کی دست نزنه دستاش بخشکهههههههههههه

هههههههههههههههههههه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2740
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه صبا خیلی باحالی
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
عروس جون و دوماد جون قربون هر دوتان...
الهی که محبت نره بیرون از دلاتون...
ما منتظریم منتظر گل بوسه هاتون...عروس یه شاخ(دو تا دل دو تای یار،دو تا قلب بی قرار روبه یوشون جاده ی عشقپا میزارن تو سرنوشت دستاشون تو دست هم...
عروس عروس ناز داره
واسه ی دوماد راز داره
دوماد شاخ شمشاد چه شوق پرواز داره)

ای لای لای لای لای لای لای...ای ناز عروس این شب رویای امشب چقد خوشگل و زیبایی...
امشب که چشات خدای احساسه
امشب که نگات رنگ گل یاسه
امشب که تو حس عاشقی داری...)
روزهای خوب خواهند آمد. شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد
صبا خیییییییییییلی این کاره ایییییییییییییییییییییییی افریننننننننننننن