2737
2739

خانومایی ک دوقلو داشتین من الان دقیقا ۳۶هفته و پنج روزم این پنجشنبه میشم ۳۷و ۴روز که دیگه انشاالله زایمان میکنم اگه دکترم نگه هفته بعد بچه هام الان وضعیتشون خوبه ب نظر شما؟۹تا بتامتازون برا ریه زدم ۶تاشو ۲۸هفته ۳تاشو ۳۶هفته وزنشونم تو ۳۵هفته ۲۶۰۰بود هردو اگه میشه بیاین بگین نی نیای شما چطور بودن 

فقط اومدم بگم خوشبحالت ان شالله صحیح و سالم به دنیا بیان

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من 37 زایمان کردم خدارو شکر دستگاه نرفتن 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق دوقلوام ....خدایااااااا میشه یکیشو بهم بدی😍😍😍

البته الان نه چندسال بعد فعلن دخملم کوچیکه😂

خوشبحالت استارتر انشالله سالم بیان بغلت عزیزم😘😍

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
2728
2738

خوشبحال همتون منم دوقلومیخوام

خدایاخودت میدونی من ادم بی حوصله ای هستم واصلاطاقت ندارم پس لطفا زودی یه نی نی بذارتودلم  لطفا تپلی هم باشه لپاشو بکشم😍😍😍 مرسی خداجون میدونم که میشنوی ومستجاب میکنی😙
تاتیانا جونم مرسی عزیزم نسترن جون یه دختر و پسر هستن گلم زهره جون منم خیییییلی استرس داشتم تا هفته ۳ ...

استاتر ایشالله به سلامتی زایمان کنی خوشبحالت جفتت جور شد 

همون pari 70  هستم😊

خدا اول سلامتی بده هرچی رضای اونه من زیر نظر دکتر باردار شدم ولی کلا دارو ک میخوری باید نزدیکی هم به موقع داشته باشی وگرنه خیلیها میرن دکتر البته من مادر بزرگم دوقلو داشتن 

تاتیانا جونم مرسی عزیزم نسترن جون یه دختر و پسر هستن گلم زهره جون منم خیییییلی استرس داشتم تا هفته ۳ ...

عزیزم من از اول بارداریم خونه مامانمم و تقریبا هیچ کاری نمیکنم ..حتی بیرون رفتنم در حد دکترمه خدارو شکر عزیزم انشاءالله به سلامتی دختر و پسرتو بغل بگیری و شیرشون بدی الان نی نی هات رسیده رسیده هستند حتی بدون امپول دکتر من میگه دوقلو هفته ۳۴ ۳۵ هم کامله

2706