2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه رو نرمال نوشته که عزیزم. ببخشید عزیزم چه داروهایی مصرف کردین بعد از عمل؟

مرسی عزیزم والا بعد عمل تا الان نزدیک 5تا ازمایش داده سر چهارتا ازمایش قبلی کلی داروی گیاهی و شیمیایی خورد گیاهی مث خرنوب سیاهدونه و عسل چای دارچین و شیمیایی مث قرص ول من پنتوکسی فیلین کلومیفن. ولی این ازمایش اخرو که بعد از پنج ماه داد حتی یه دونه قرص هم نخورد فقط گاهی استخر میرفت و سالن فوتبال وکلی هم تحرک داشت چهارتای قبلی خوب نبودن باکلی قرص ولی این یکی خدارو شکر خوب شده نمیدونم تاثیر عمل هست یا ورزش

2731
مرسی عزیزم والا بعد عمل تا الان نزدیک 5تا ازمایش داده سر چهارتا ازمایش قبلی کلی داروی گیاهی و شیمیای ...

جواب آزمایشش خیلی خوبه الان عزیزم. خداروشکر که خوب شدن. شوهر من دو سال پیش عمل کرده اما نرفته آز بده، چند روز پیش آز دادیم کم تحرکی داره.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
جواب آزمایشش خیلی خوبه الان عزیزم. خداروشکر که خوب شدن. شوهر من دو سال پیش عمل کرده اما نرفته آز بده ...

ممنونم عزیزم ما فک میکردیم که اشتباه کردیم که عملو انتخاب کردیم چون هرچی ازمایش میداد شوهرم یکی از یکی بدتر بودن اما خود دکتر هم گفته بود بعد سه ماه تا یکسال ازمایشش نرمال میشه الان دقیقا یکسال شده که عمل کرده و ازمایشش بلاخره خوب شده ولی هنوز جواب نگرفتیم. انشاالله شماهم زودتر جواب بگیرین

ممنونم عزیزم ما فک میکردیم که اشتباه کردیم که عملو انتخاب کردیم چون هرچی ازمایش میداد شوهرم یکی از ی ...

ایشون دیگه کاملا شرایطش نرماله

شوهر منم بعد سه ماه آز داد و شرایطش ایده آل شد ولی فعلا اقدامی نکردیم یک ترسی از بچه دار شدن تو وجودمه بنظرم بزرگ کردن بچه خیلی مسئولیت داره

آهای مهربونا! عاشقتونم!  
ایشون دیگه کاملا شرایطش نرماله شوهر منم بعد سه ماه آز داد و شرایطش ایده آل شد ولی فعلا اقدامی نکردی ...

ممنونم عزیزم. کاشکی منم همچین حسی داشتم تا اینقد خودمو برا بچه عذاب نمیدادم خیلی خوبه که بچه اولویت اول زندگی نشه

2738
ممنونم عزیزم ما فک میکردیم که اشتباه کردیم که عملو انتخاب کردیم چون هرچی ازمایش میداد شوهرم یکی از ی ...

ممنون عزیزم. منم شنبه میخوام ببرمش دکتر، که داروهارو شروع کنه

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
ممنونم عزیزم. کاشکی منم همچین حسی داشتم تا اینقد خودمو برا بچه عذاب نمیدادم خیلی خوبه که بچه اولویت ...

اگه نتونم برم سرکار از بیکاری هم شده بچه دار میشم😅😅😅

پارسال یک توله ی یک روزه را با شیرخشک بزرگ کردم چقد سخت بود وچقد مشکلات داشت هرچند شیرین بود واقعا هر دوساعت شبا بیدار میشدم بهش شیر میدادم دستشویی میبردمش شکمشو ماساژ میدادم کلی داروی ضد نفخ و مکمل  بساطی داشتیم یه مدتم نصف شب بیدارمون میکرد که باهاش بازی کنیم  تجربه سخت ولی شیرینی بود😆😆😆

آهای مهربونا! عاشقتونم!  
اگه نتونم برم سرکار از بیکاری هم شده بچه دار میشم😅😅😅 پارسال یک توله ی یک روزه را با شیرخشک بزرگ ...

اره واقعا خیلی شیرینه منم بچه خواهرمو بزرگ کردم خودش شاغل بود خیلی هم شربود همش جیغ میزد خوابم نداشت بااین حال من عاشقش بودم تا سه سالگی بامن بود به من مامان میگفت

اره واقعا خیلی شیرینه منم بچه خواهرمو بزرگ کردم خودش شاغل بود خیلی هم شربود همش جیغ میزد خوابم نداشت ...

عزززززیزم انشاالله خودتم مادر میشی

اگه جاری کوچیکترم باردار نبود کمتر به بارداری فکر میکردم😧😧😧 هرچند اونم ناخواسنه باردار شده و تازه هزار تا دلیل داشته که باردار بشه و من هزارتا دلیل دارم که باردار نشم

آهای مهربونا! عاشقتونم!  
2706