2733
2734
وای من روز ۳۶ پریودم ازمایش دادم عددش ۲۰۵۵۷  دارم سکته میکنم یه وقت دوقلو نباشه من سکته میکنم ...

چی شد شما دوقلو باردار بودین

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
من ماه اولمه نه سنو رفتم نه ازمایش قبل عید تست زدم مثبت بود الانم همه جا تعطیله. هم سمت چپم تیر میکش ...

اگه باردار باشی طبیعیه.  نمیشه گفت ربطی به دوقلویی داره یانه.  چون علائم هرکسی متفاوته.من خودم ۲روز بعد اقدامم پاهام همش خواب میرفت.وهمش ضعف داشتم حتی وسطه غذا خودن ضعف داشتم.

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من ماه اولمه نه سنو رفتم نه ازمایش قبل عید تست زدم مثبت بود الانم همه جا تعطیله. هم سمت چپم تیر میکش ...

شمادوقلوبارداربودین؟

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷

سلام منم دوقلو باردارم .تازه دوروز پیش سونو دادم فهمیدم .۷هفته ودوروزمه.بتا دوروز به موعدم ۳۲۳بود.هیچ علایمی هم تاالان نداشتم فقط کمردرد .سینه هامم دوروز بعد موعدم تازه شروع به درد کرد الان بهترن.یه بار راستم تیرمیکشید یه بار چپ.شدیدا گرسنه م میشه .وزنم درعرض ۱هفته ۱کیلو زیاد شده .

خدای من خدای معجزه هاست.این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر میشکنی بازنمک ها دارد.
سلام منم علائم نداشتم همه چی طبیعی.بتامم ۲۸پریود ۶۲بود فک کنم. ۸هفتم بود رفتم مسافرت تازه هم ویارم ش ...

از خوشحالی ینی؟

یا دوقلو نمیخواستی؟

هیچوقت یکی رابا همه ي ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺵﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭻﮐﺲ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ . . .
2706