2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اومدم اینجا سوال کنم😘با اجازه استارتر 

من پوستم سبزه روشنه سنمم ۲۲ ساله اومدم بپرسم چه رنگی کنم به پوستم و سنم بیاد

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
2731
موها رو تیره کنین خانما ...  روشن نکنین  الک مثلا من آرایشگرم .. ولی خدایی موی تیره ب ...

من موهام خرماییه عکسمو یه بار گذاشتم گفتن بین ۲۸ تا ۳۰ میخوره بهت😬😬😬

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
میشه معرفی کنید چ شماره ای خوشرنگه؟چ مارکی؟

من خودم فقط ولانسی و آنیکا توصیه میکنم چون بنظرم بقیه ب قرمزی میزنن .بنظرم روشن نکن چون مجبوری همیشه ارایش داشته باشی وگرنه صورت عین روح میشه همون ۵بگیر

باردار نیستم یه پسمل خوشگل دارم فقط دلم میخاد یه دخمل ناناز داشته باشم برام دعا میکنی 🤗
منم اومدم اینجا سوال کنم😘با اجازه استارتر  من پوستم سبزه روشنه سنمم ۲۲ ساله اومدم بپرسم چه رن ...

من خودمم ۱۹ سالمه رنگ پوستمم عین شما خرمایی میکنم 

باردار نیستم یه پسمل خوشگل دارم فقط دلم میخاد یه دخمل ناناز داشته باشم برام دعا میکنی 🤗
من موهام خرماییه عکسمو یه بار گذاشتم گفتن بین ۲۸ تا ۳۰ میخوره بهت😬😬😬

تغییر رنگ مو تاثیری تو کم کردن سن نداره ... چرا موی تیره سن کمتر نشون میده .. این نظر منه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
تغییر رنگ مو تاثیری تو کم کردن سن نداره ... چرا موی تیره سن کمتر نشون میده .. این نظر منه

منم نظرم همینه ولی نمیدونم چرا عکسمو دیدن اینطوری گفتن

منم نظرم همینه ولی نمیدونم چرا عکسمو دیدن اینطوری گفتن

واقعا خیلی حائز اهمیت نیست ..

به پوستت برس 

ابروهات پهن بردار ..

آرایش ملایم داشته باش

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
عزیزم من میخوام  برم دوره کار بامواد و علاقم فقط به رنگ مو هست علاقه ای به سایر شاخه ها ندارم م ...

عزیزم اول باید یه دوره ی ۳ماهه بگذرونی ک اسمش ارایش و پیرایش هستش بعدش میتونی هر رشته ایی ک دوست داری تخصصی بری گریم رنگ ناخن هرچی ک دوستداری